ورود

فاصله استانبول تا آنتالیا چقدر است

فاصله استانبول تا آنتالیا چقدر است

فاصله استانبول تا آنتالیا ! میدانید فاصله این ۲ شهر چقدر است؟

دوست دارید راه‌های رسیدن به آنتالیا را از شهر استانبول بدانید؟ با پین تاتی همراه شوید.

فاصله استانبول تا آنتالیا

سفر از استانبول به آنتالیا

استانبول از خواستنی‌ترین شهرهای ترکیه است اما خیلی از مسافرها در کنار دیدن استانبول دلشان می خواهد شهرهای دیگر را هم ببینند و به جاهای دیگر سفر کنند. یکی از این شهرها، آنتالیاست! شهری با ساحل‌های بین‌المللی و آب و هوای توریست پسند.

مقصد: استانبول یا آنتالیا

خیلی از توریست‌ها علاقه دارند موقع سفر به کشوری دیگر یک خودرو اجاره کنند و شهرهای دیگر را هم ببینند. یکی از هیجان‌انگیزترین کارها در سفر اتفاقا همین است. برای اینکه از سفر لذت کافی ببرید و با فرهنگ و اجتماع مقصد بیشتر آشنا شوید و از مناظر طبیعی کشوری سرسبز مثل ترکیه کیف کنید می‌توانید برای این کار برنامه‌ریزی کنید

فاصله استانبول تا آنتالیا

سفر با خودروی شخصی از استانبول تا آنتالیا

فاصله استانبول تا آنتالیا از طریق نزدیک ترین راه حدود 694 کیلومتر است که اگر با سرعت مجاز و با کمک گوگل مپ با خودروی شخصی راه بیفتید، بعد از حدود 8 ساعت آنتالیا خواهید بود. البته مسیرهای طولانی‌تر و جایگزینی هم هستند که گاهی مدت زمان رسیدن به آنتالیا را تا 11 ساعت هم افزایش می‌دهند.

 

فاصله آنتالیا تا استانبول

سفر با قطار سریع السیر

قطار سریع السیر آنتالیا به استانبول: فقط 5 ساعت از شما زمان می‌گیرد و شما را به مقصد می‌رساند.. سیستم راه آهن همچنان در ترکیه در حال پیشرفت و به روز رسانی است. سیستم قطار سریع السیر تقریباً همه شهرها را به یکدیگر متصل می‌کند. هدف این قطار به حداقل رساندن زمان سفر و متصل کردن بخش اروپایی و آسیایی و کشورهای نزدیک به ترکیه است.

فاصله استانبول تا آنتالیا

فاصله  استانبول تا آنتالیا

سفر با اتوبوس

11 ساعت ناقابل! به دلیل حفظ امنیت مسافرها همیشه اتوبوس سرعت کم تری دارد و دیرتر به مقصد می‌رسد. پس طبیعی است که رسیدن به آنتالیا از استانبول با اتوبوس ، حدود 11 ساعت و 53 دقیقه طول می کشد، یا اگر سرعت کم یا شرایط مناسب  نباشد حتا بیشتر از  12 ساعت هم  زمان می‌برد.

اولین اتوبوس در ساعت 07:07 از استانبول حرکت می کند ، در حالی که  حرکت آخرین اتوبوس در ساعت 23:12 است.

هزینه اتوبوس از استانبول به آنتالیا چقدر است؟

مهم ترین چیز برای برنامه‌ریزی سفر این است که بدانیم هزینه بلیط اتوبوس از استانبول اروپا به آنتالیا چقدر است. فقط حواستان باشد این قیمت‌ها تقریبی است و می تواند بیشتر یا کمتر هم باشد. ارزانترین قیمت متوسط بلیت  ​​اتوبوس از استانبول به آنتالیا 18 دلار است. بهترین راه برای خریدن بلیت ارزان اتوبوس از استانبول به آنتالیا رزرو بلیت زودتر از موعد و با تخفیف است.

فاصله استانبول تا آنتالیا

شاید بهترین و گران‌ترین و سریع‌ترین روش رفتن به آنتالیا هواپیماست

سفر هوایی

  • سریع‌ترین راه برای رسیدن از استانبول به آنتالیا هواپیماست است که مدت آن 2 ساعت و 57 دقیقه طول می‌کشد.

آیا می توانید مستقیم به آنتالیا پرواز کنید؟

پرواز مستقیم به آنتالیا در حال حاضر برای مسافران امکان‌پذیر است.
خطوط هوایی زیر به آنتالیا پرواز مستقیم دارند.

  • SkyUp Airlines
  • Qatar Airways
  • Air Astana
  • Singapore Airlines
  • Pobeda
  • Eurowings
  • Alitalia
  • Norwegian

هزینه سفر هوایی از استانبول به آنتالیا

میانگین قیمت پروازهای یک طرفه از استانبول به آنتالیا 143 دلار است. میانگین قیمت پروازهای رفت و برگشت از استانبول به آنتالیا 266 دلار است. البته این قیمت همیشه می‌تواند تغییر کند و کم و یا زیاد شود.

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.