ورود

معرفی فرهنگ غذای ترکیه بصورت آنلاین در واشنگتن دی سی

معرفی فرهنگ غذای ترکیه بصورت آنلاین در واشنگتن دی سی

معرفی فرهنگ غذای ترکیه بصورت آنلاین در واشنگتن دی سی

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

فرهنگ غذایی ترکیه و غذاهای لذیذ ترک در واشنگتن دی سی پایتخت ایالات متحده آمریکا در چارچوب “برنامه های معرفی مطبخ ترک در دنیای مجازی” معرفی می شود

به گزارش پین‌تاتی و به نقل از خبرگزاری آنادولو، فرهنگ غذایی ترکیه و غذاهای لذیذ ترک در واشنگتن دی سی پایتخت ایالات متحده آمریکا در چارچوب “برنامه های معرفی مطبخ ترک در دنیای مجازی” معرفی می شود.

اولین برنامه با همکاری انجمن ترک-آمریا در واشنگتن و مرکز بین المللی Meridian که تا ماه اکتبر ادامه خواهد داشت، روز گذشته با مشارکت اوزلم وارن نویسنده کتاب غذا و برنده جایزه، ترتیب یافت.

در چارچوب این برنامه ها که با هدف تاسیس پلی بین شهرهای مطرح گاسترونومی ترکیه و واشنگتن دی سی برگزار می شود، علاوه بر معرفی آنلاین غذاهای لذیذ مطبخ ترک، فعالیت های فرهنگی- هنری نیز انجام خواهد شد.

در تاریخ 26 آوریل، طرز تهیه پیده رمضان (نان روغنی مخصوص ماه رمضان) با رسپی باربارا آدیان داریو، در دوم می ویژه برنامه پایداری مواد غذایی با شرکت ابرو دمیر بایبارا، در نهم می، معرفی مطبخ ترک با مجری گری موگه قارصلی اوغلو و در دهم می،  طرز تهیه کشکک که در لیست میراث فرهنگی یونسکو به ثبت رسیده با رسپی ساهراپ سوسیال آموزش داده خواهد شد.

علاوه بر این در دوم آگوست، برنامه ای با عنوان “معرفی مطبخ سنتی ترک و طرز تهیه غذاهای وگان” در واشنگتن دی سی برگزار خواهد شد.

منبع : TRT فارسی

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *