ورود

فستیوال قهوه استانبول

فستیوال قهوه استانبول

قهوهٔ ترک

قهوه به زبان ترکی استانبولی می‌شود؛ Turk kahves ترک کهوه سی. اگر دوست دارید با فستیوال قهوه استانبول آشنا شوید با پین تاتی همراه شوید.

قهوه ترک، نوشیدنی پرطرفدارمردم ترکیه است که برای ما ایرانی‌ها بسیار شناخته شده و محبوب است.

این نوشیدنی خوشمزه در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد که باعث می‌شود هزاران نفر از علاقه‌مندان به قهوه از سراسر دنیا برای شرکت در جشنواره قهوه، به استانبول بیایند و از تجربه طعم‌های خاص و انواع قهوه لذت ببرند. فستیوال قهوه استانبول را از دست ندهید.

علاوه بر محل برگزاری فستیوال قهوه استانبول در بسیاری از پارک‌ها نیز با قهوه ترک از گردشگران پذیرایی می‌گردد.

در این جشنواره برندهای بزرگ تولیدکننده قهوه از تمام دنیا شرکت می‌کنند و گردشگران را با دستاوردهای جدید صنعت قهوه در زمینه دستگاه‌های قهوه‌ساز، طعم‌های جدید، رسپی‌ها و هر آنچه که به این نوشیدنی خوشمزه و محبوب مربوط می‌شود آشنا کنند.

اگر عاشق قهوه هستید، بد نیست تا یک‌بار هم که شده این جشنواره خوشمزه را تجربه کنید. اما پین تاتی به شما توصیه می‌کند که در خوردن قهوه زیاده روی نکنید تا گرفتار بی‌خوابی نشوید.

فستیوال قهوه استانبول یکی از بزرگترین فستیوال‌های قهوه اروپا

فستیوال قهوه استانبول، هر سال با هدف معرفی بهترین‌ برندها و فرهنگ قهوه؛ تعداد زیادی از کافی‌شاپ‌ها، برندهای معتبر قهوه، باریستاها و سازندگان دم ابرازها را دور هم جمع می کند.

فستیوال قهوه استانبول، بهشت عاشقان قهوه

هر ساله اواخرماه سپتامبر (اوایل دی ماه) در پارک کوچوک چیفتلیک ( یکی از مراکز فرهنگی و محل برگزاری رویدادهای مختلف واقع در مرکز استانبول و دارای ظرفیت ۱۷.۰۰۰ نفر)، چهار روز عاشقان قهوه از بهترین قهوه‌ها، در کنار ورکشاپ‌ها، کنسرت‌ها و فعالیت‌های مختلف لذت می‌برند.

در فستیوال قهوه استانبول سالانه حدود ۱۵۰ برند مختلف قهوه، بهترین محصولات خود را از لحاظ کیفیت و ویژگی‌ عرضه می‌کنند تا تجربه‌ای تکرار نشدنی برای افراد به جا بگذارند.

این فستیوال فقط درباره نوشیدن قهوه نیست، بلکه در کنار ورکشاپ‌هایی مثل روش‌های دم کردن و تست کردن انواع قهوه، هر نوشیدنی که با قهوه درست شود و یا خوراکی‌هایی که می‌توان با قهوه میل کرد نیز در اینجا پیدا می‌شود. حتی دوست‌داران چای هم دست خالی از این فستیوال برنمی گردند چرا که بسیاری از تولید کنندگان و برندهای مختلف چای هم در این فستیوال شرکت می‌کنند.

هزینه بلیط شرکت در فستیوال قهوه استانبول با توجه به ورکشاپ و برنامه‌ای که می‌خواهید در آن شرکت کنید متغیر است؛ و هنوز برای سال ۲۰۲۰ با توجه به شیوع ویروس کرونا زمان مشخصی برای برگزاری این فستیوال تعیین نشده است، پس اگر از دوستداران قهوه هستید پین تاتی را دنبال کنید تا از زمان دقیق و چگونگی تهیه بلیط این فستیوال خوشمزه و بی‌نظیر مطلع شوید.

آدرس پارک کوچوک چیفتلیک:

استانبول، قسمت اروپایی، منطقه شیشلی، محله هاربیه، خیابان کادیرگالار

5/5 - (2 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.