ورود

جایزه ویژه برای فیلم عمر و ما ساخت ترکیه

جایزه ویژه برای فیلم عمر و ما  ساخت ترکیه

جایزه ویژه برای فیلم عمر و ما ساخت ترکیه

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

فیلم «عمر و ما» ساخت ترکیه جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره فیلم اروپای جنوب شرقی در شهر لس آنجلس آمریکا را از آن خود کرد.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی، فیلم «عمر و ما» به کارگردانی مهمت بهادیر اهل ترکیه و ماریانا ارگورباچ اوکراینی در سال 2019 جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره فیلم اروپای جنوب شرقی (SEEfest) را دریافت کرد.

این فیلم که با حمایت وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه و با همکاری شبکه تلویزیونی تی آر تی ساخته شده‌است، به مسائل چون مشکلات روابط خانوادگی، تنهایی و پیش‌داوری می‌پردازد.

فیلم «عمر و ما» در چارچوپ جشنواره فیلم اروپای جنوب شرقی که امسال برای پانزدهم بار در شهر لس آنجلس ایالات متحده آمریکا برگزار می‌شود، به طور آنلاین در خلال روزهای 16 ژوئیه-15 اوت اکران می‌شود و برای دستیابی به جایزه تماشاگران رقابت خواهند کرد.

این فیلم داستان یک نظامی بازنشسته در مرز ترکیه و یونان به نام عصمت را که دو مهاجر سوری را از خطر غرق شدن نجات می‌دهد به تصویر می‌کشد. دوست عصمت به نام صبری پیش‌داوری در مورد مهاجران را کنار می‌گذارد و تصمیم می‌گیرد به همسایگان خود که پناهجوی سوری هستند، کمک کند.

منبع : خبرگزاری آناتولی

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *