ورود

قدردانی پومپئو و نمایندگان کنگره آمریکا از ترکیه بدلیل اهدای محموله‌های پزشکی

قدردانی پومپئو و نمایندگان کنگره آمریکا از ترکیه بدلیل اهدای محموله‌های پزشکی

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

وزیر امور خارجه و برخی از نمایندگان کنگره آمریکا از ترکیه به دلیل اهدای چندین محموله کمک پزشکی به این کشور تشکر و قدردانی کردند

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آنادولو، مایک پومپئو، وزیر امور خارجه و شماری از نمایندگان مجالس نمایندگان و سنای آمریکا از ترکیه به دلیل اهدای چندین محموله کمک پزشکی به این کشور تشکر و قدردانی کردند.

پومپئو با انتشار پیامی در توئیتر با تشکر از ترکیه نوشت: از ترکیه کشور متحدمان در ناتو قدردانی می‌کنیم. کمک‌های ترکیه برای شرکت‌های آمریکایی که در چهار گوشه جهان در حال مبارزه موفق با کرونا هستند مفید بوده است. در کنار یکدیگر از پس این وضعیت برخواهیم آمد و بیش از گذشته قوی خواهیم شد.

همچنین آلکس مونی، نماینده جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا نیز در این باره گفت: از ترکیه متحدمان در ناتو به دلیل کمک به ما در شرایط کنونی تشکر می‌کنم.

از سوی دیگر استیو چابوت، عضو گروه دوستی ترکیه و آمریکا و نماینده جمهوری خواه مردم اوهایو در مجلس نمایندگان نیز گفته است: از ترکیه به دلیل اهدای دو محموله پزشکی طی این هفته برای حفاظت از کادر درمان کشورمان که در صف مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، تشکر می‌کنم. ترکیه به دلیل سخاوتت تشکر می‌کنم.

آلسی هاستینگ، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان نیز از دولت و مردم ترکیه تشکر کرده.

همچنین جو ویلسون نماینده مردم کارولینای جنوبی در مجلس نمایندگان نیز در این باره نوشت: به عنوان نائب رئیس گروه دوستی ترکیه و آمریکا که بر روی روابط دو کشور تمرکز دارد، از ترکیه کشور متحدمان در ناتو به خاطر سخاوتش تشکر می‌کنم.

منبع : TRT فارسی

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.