ورود

مجوز سه ساله گراند 1 پیست انترسیتی استانبول

مجوز سه ساله گراند 1 پیست انترسیتی استانبول

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

ورال آک، رئیس هیئت مدیره «انترسیتی استانبول پارک» در یک نشست خبری اعلام کرد که فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی (FIA) مجوز سه ساله «گراند 1» را برای پیست ما صادر کرده ‌است.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی

ورال آک، رئیس هیئت مدیره «انترسیتی استانبول پارک» در یک نشست خبری اعلام کرد فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی (FIA) مجوز سه ساله «گراند 1» را برای پیست ما صادر کرده ‌است.​​​​​​​

وی فزود:
“پیست انترسیتی استانبول پارک با این مجوز می‌تواند در تقویم مسابقات گرند پریکس 2021 (Grand Prix 2021) قرار گیرد. مذاکرات برای اضافه شدن ترکیه در تقویم گرند پریکس فرمول 1 در سال 2021 ادامه دارد”.

آک در ادامه گفت:
“پس از نه سال آمادگی‌ها را برای برگزاری مسابقات گرند پریکس فرمول یک استانبول سال 2020 طی مدت کوتاه به اتمام رساندیم. امتحان را به طور موفقیت‌آمیز پشت سر گذاشتیم”.

رئیس هیئت مدیره «انترسیتی استانبول پارک» با یاد‌اوری اینکه آخر هفته استیو نیلسن، مدیر ورزشی فرمول یک مهمان ما بود، تصریح کرد:
“نیلسن از استقبال مسابقات فرمول 1 در استانبول ترکیه شگفت زده شده بود. مذاکرات ما برای حضور دائمی ترکیه در تقویم گراند پریکس فرمول یک ادامه دارد. این مجوز که از سوی فدراسیون بین المللی اتومبیل‌رانی به ما اعطا شد، ثابت می‌کند که پیست ما در هر زمان و هر وضعیت برای برگزاری مسابقات آماده است”.

 

منبع : خبرگزاری آنادولو

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.