ورود

افزایش محبوبیت قهوه ترک در جهان

افزایش محبوبیت قهوه ترک در جهان

قهوه ترک ، با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

قهوه ترک

رئیس هئیت مدیره شرکت لوازم خانگی و آشپزخانه آرزوم ترکیه گفت که قهوه ترک در حال حاضر تنها 10 درصد بازار قهوه جهان را در اختیار دارد٬ هدف ما افزایش این سهم به 20 درصد است.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی

مراد کولباشی،رئیس هئیت مدیره شرکت لوازم خانگی و آشپزخانه آرزوم ترکیه به مناسبت 5​​​​​​​ دسامبر روز جهانی قهوه ترک، اعلام کرد: “قهوه ترک در لیست میراث فرهنگی ناملموس یونسکو قرار دارد و خوشحالیم که طعم و لذت بی نظیر آن را با قهوه‌ساز آرزوم مدل «OKKA» به جهانیان معرفی کردیم”.

وی با اشاره به روند تهیه قهوه ترک طی پنج قرن گذشته گفت: “تنها راه برای معرفی این محصول به دنیا، ساخت دستگاه تهیه آن بود که این اقدام را در سال 2014 انجام دادیم. قهوه‌ساز آرزوم مدل «OKKA» را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کردیم”.

وی افزود: “با محصولات جدید سعی کردیم قهوه ترک را در دنیا محبوب کنیم. قهوه سازهای شرکت ما با 6 محصول با طرح‌های مختلف و ویژگی‌های جدید در کنار علاقه‌مندان قهوه است تا نیازها و تقاضاهای مختلف مصرف کنندگان را برآورده کند و تجربه تازه‌ای از قهوه ترک را در سراسر جهان ارائه می‌دهد”.

کولباشی با اشاره به اینکه این قهوه در حال حاضر تنها 10 درصد بازار قهوه جهان را در اختیار دارد گفت: “ما شایسته موقعیت بسیار بهتری هستیم. بزرگترین آرزوی ما دستیابی به این موفقیت در خارج از کشور است. هدف آنها افزایش این سهم به 20 درصد است”.

وی افزود: “دستگاه قهوه ساز «OKKA» اولین و تنها دستگاه است که گواهی بنیاد ملی بهداشت را دریافت کرده است. ما با خانواده آرزوم «OKKA» در بسیاری از مسابقات بین المللی جوایزی نیز کسب کرده ایم”. 

منبع : خبرگزاری آنادولو

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.