ورود

محله زیبای چنگلکوی

محله زیبای چنگلکوی

محله زیبای چنگلکوی

محله چنگلکوی را بهتر بشناسید؟ با پین تاتی همراه شوید!
با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

محله چنگلکوی

پاشید زودتر آماده بشید که میخوام ببرمتون یه جای خوشگل که میدونم عاشقش میشید.

اگه گفتید کجا؟

  1. منزل آقا رجب! رجب کیه؟ طیب دیگه اردوغان
  2. به فنا
  3. به راه بادیه
  4. محله زیبای چنگلکوی

چنگلکوی یکی از محله‌های زیبای اسکودار هست و خود مردم محلی عاشقش هستن و برای همین یه بافت خوب و یکدست داره و توریست کمتری میبینید.

هرچی از قشنگی این محله براتون بگم کم گفتم، اگه دوست دارید یه روز متفاوت و به یادماندنی داشته باشید و هیچوقت خاطره‌اش از ذهنتون پاک نشه برید خرید و بیخیال چنگلکوی بشید. حالا بعد از خریدم میتونید به این محله رویایی سر بزنید.

نه شوخی کردم، اگه کمی طبع شاعری دارید و رومانتیک هستید و به معجزه عشق در یک نگاه اعتقاد دارید بنظرم اینجا رو می‌پسندید.

چنگلکوی خوراک کافه‌ بازهاست واونایی که عاشق ۲ کام حبس و کتابای نیچه و بحث‌های فلسفی هستن و دنبال یه گوش مفت میگردن برای تراوشات ذهنیشون یا اونایی که فرار رو به جلو رو دوست دارن.

اینجا اینقدر گوگولی مگولیه که حد و حساب نداره، کلی کافه‌ باحال داره با میز و نیمکت‌های رنگی و منوهای اشتها آور که بعد از دیدن صورتحساب باعث میشه طبع شاعریتون حسابی گل کنه.

اینجا حتی مغازه‌های کوچولوی کنار خیابونش هم با سلیقه چیده شدن و آدم از دیدنشون به وجد میاد.

اگر خواستید نهار بخورید اینجا پراز کمپیر فروشی و کوکورچی هست و برای هر ذائقه‌ای یه چیزی پیدا میشه. کمپیرتون رو سفارش بدید و بیاید کنار ساحل بشینید و از خوردنش لذت ببرید، دیدن تنگه بسفر حس خوبی بهتون میده. نوش جون!!

برای شست و شوی داستان هم وافل سفارش بدید.

از مترو  تکسیم سوار خط M2 به سمت ینی کاپی بشید و در ایستگاه ینی کاپی خط عوض کنید و با متروی مارمارای بیاید به سمت گبزه و در ایستگاه اسکودار پیاده بشید.

در ایستگاه اسکودار جامی اونو (کنار مسجد جامع اسکودار) سوار اتوبوس‌های خط 15P بشید کلا هر اتوبوسی دیدین که شماره ۱۵ داشت ولش نکنید و سوارش بشید و در ایستگاه چنگلکوی پیاده بشید.

نتیجه اخلاقی

تا  استانبول هستید، خوش بگذرونید و با همدیگه عکس بگیرید، چون اصلا معلوم نیست با این فرمون که داره واکسناسیون تو ایران جلو میره سفر بعدی درکار باشه. جون عمه مولوک، ماسک هم بزنید، منظورم ماسک صورت نیستا، ماسک n95 بزنید.

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *