ورود

مراسم افتتاحیه موتور کراس 2021 در آفیون کاراحصار ترکیه برگزار شد

مراسم افتتاحیه موتور کراس 2021 در آفیون کاراحصار ترکیه برگزار شد

موتور کراس و جشن افتتاحیه آن. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

موتور کراس

مراسم افتتاحیه دور نهم و دهم رقابت‌های قهرمانی جهان موتور کراس در آفیون کاراحصار ترکیه در فصل 2021 با حضور مقامات محلی این شهر و نمایندگان فدراسیون جهانی موتور سواری برگزار شد.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی،

مراسم افتتاحیه دور نهم و دهم رقابت‌های جهانی موتور کراس که برای سومین بار به میزبانی آفیون کاراحصار ترکیه برگزار می‌شود، با حضور مقامات محلی این شهر و نمایندگان بخش موتور کراس فدراسیون جهانی موتور سواری در محل برگزاری فستیوال «موتوفست» برگزار شد.

اعضای پروتکل پس از سخنرانی به همراه موتور سواران خارجی شرکت کننده در این مسابقات عکس یادگاری گرفتند.

پس از این مراسم نیز رپر سرشناس ترکیه «ایپیو» و گروه راک «گریپین» به روی صحنه خواهند رفت.

نهمین و دهمین دور از رقابت‌های موتور کراس قهرمانی جهان 2021 از مهم‌ترین رویدادهای این رشته ورزشی در سطح بین‌المللی از فردا با حضور 25 تیم در مرکز موتور سواری شهر آفیون کارا حصار پی‌گیری خواهد شد.

هم زمان با مسابقات قهرمانی جهانی بزرگسالان «MXGP»؛ رقابت‌های قهرمانی جهانی جوانان، قهرمانی جهانی بانوان و قهرمانی آزاد اروپا با حضور 200 موتور سوار از بیش از 40 کشور در این پیست که طی سال‌های 2018 و 2019 به ترتیب عناوین «دارنده بهترین زیرساخت» و «بهترین پیست» را از آن خود کرده بود، برگزار خواهد شد.

نهمین دور قهرمانی بزرگسالان جهانی موتور کراس با حمایت نهاد ریاست جمهوری ترکیه از فردا 4 الی 5 سپتامبر و دهمین دور آن نیز در خلال روزهای 7 الی 8 سپتامبر برگزار می‌شود.

– پخش زنده مسابقات موتور کراس در 180 کشور

این رقابت‌های حساس که در مجموع با 19 دور در 15 کشور در مناطق مختلف برگزار می‌شود، همواره مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفته است. دور ترکیه از سوی 50 سازمان رسانه‌ای پوشش داده شده و روند رقابت‌ها در 180 کشور به طور زنده پخش خواهد شد.

منبع : خبرگزاری آنادولو

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.