ورود

نامی عجیب و غریب که ایلان ماسک برای پسرش انتخاب کرد

نامی عجیب و غریب که ایلان ماسک برای پسرش انتخاب کرد

نامی عجیب و غریب که ایلان ماسک برای پسرش انتخاب کرد

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

گفته شده است که نام غیرمعمولی که الون ماسک، بنیانگذار شرکت فناوری مشهور جهان تسلا به پسرش داد، ممکن است خلاف قانون در ایالت کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا باشد

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آنادولو، گفته شده است که نام غیرمعمولی که الون ماسک، بنیانگذار شرکت فناوری مشهور جهان تسلا به پسرش داد، ممکن است خلاف قانون در ایالت کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا باشد.

در حالی که تلفظ نام ” X Æ A-12 Musk ” که الون ماسک و خواننده کانادایی گریمز، به پسران داده‌اند، هم‌چنان مورد بحث روزنامه‌ها و رسانه‌های اجتماعی آمریکایی است، ادعا شده است که ممکن است مغایر قانون باشد.

اخبار مرتبط شامل اظهارنظرهایی است همچمن، قوانینی نیز هست که میلیاردرهای تکنولوژی نیز باید به آن‌ها گردن نهند، و ممکن است که قوانین کالیفرنیا مجاز به استفاده از نماد غیر معمول Æ نیست که در الفبای انگلیسی وجود ندارد.

برخی از کاربران رسانه های اجتماعی ابراز داشتند که معلوم نیست که ماسک واقعا چه نامی را به پسرش داده، صاحب کاران در حال مخفی کردن یک رمز عبور در نام کودکان خود می باشند و یا تلاش برای ایجاد یک موضوع روزانه می باشند.

ماسک 48 ساله که از دو ازدواج قبلی خود 5 فرزند پسر داشت، روز دوشنبه از حساب توییتر خود به طرفدارانش اعلام کرد که فرزند دیگری را به دنیا آورده است و درسوال یکی از تعقب کنندگانش نوشت که نام کودک “X Æ A-12” است.

منبع : TRT فارسی

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *