ورود

انجام نخستین پرواز پساکرونایی شرکت ترکیش ایرلاینز در ترکیه

انجام نخستین پرواز پساکرونایی شرکت ترکیش ایرلاینز در ترکیه

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

نخستین پرواز پساکرونا ترکیش

نخستین پرواز هواپیمایی ترکیش ایرلانیز ترکیه در آغاز روند عادی سازی شرایط در دوره پساکرونا امروز انجام گرفت.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی، نخستین پرواز هواپیمایی ترکیش ایرلانیز ترکیه در آغاز روند عادی سازی شرایط در دوره پساکرونا امروز در مسیر استانبول-آنکارا انجام گرفت.

این پرواز با شماره TK2150 صبح امروز از فرودگاه استانبول به مقصد فرودگاه اسن بوغای آنکارا صورت پذیرفت.

مراسم آغاز فعالیت خطوط هوایی در ترکیه با حضور عادل کارااسماعیل‌اوغلو، وزیر ارتباطات و زیرساخت، ایلکر آوجی، رئیس هیات مدیره ترکیش ایرلاینز، حسین کسکین، رئیس سازمان فرودگاه های دولتی و شمار دیگری از مقامات مربوطه در فرودگاه استانبول برگزار شد.وزیر حمل و نقل و زیرساخت ترکیه نیز با تهیه بلیط پرواز از تدابیر اتخاذ شده برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در خطوط پروازی بازدید کرد.

در این پرواز ۱۵۶ مسافر از جمله روزنامه نگاران نیز حضور داشتند.
این نخستین پرواز تجاری مسافری پس از توقف ۵۹ روزه پروازها در ترکیه است. پروازهای رفت و برگشت از فرودگاه صبیحا گوکچن و فرودگاه استانبول به آنکارا، ازمیر، آنتالیا و ترابزون از امروز آغاز شده و از سوم ژوئن پروازها به شمار دیگری از شهرها نیز ازسر گرفته خواهد شد.

پیش از نخستین پرواز که صبح امروز صورت گرفت، کادر پروازی تب سنجی شدند و همچنین سپهرهای بهداشتی میان آنها توزیع شد.همچنین مسافران نیز حین ورود به فرودگاه تب سنجی می‌شوند. از سوی دیگر همراهان مسافران اجازه ورود به فرودگاه را ندارند.

منبع : TRT فارسی

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!