ورود

هیجان اسکی در پیست یوردون‌تپه کوه ایلگاز

هیجان اسکی در پیست یوردون‌تپه کوه ایلگاز

هیجان اسکی در پیست یوردون‌تپه کوه ایلگاز

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

پیست یوردون تپه ترکیه

با کاهش محدودیت‌های کرونایی، پیست اسکی یوردون‌تپه در ارتفاعات کوه ایلگاز ترکیه مورد استقبال علاقه‌مندان به طبیعت و ورزش‌های زمستانی قرار گرفته است.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی
پیست اسکی یوردون‌تپه در ارتفاعات کوه ایلگاز در استان کاستامونو که سال پیش افتتاح شد، به یکی از اصلیترین مراکز اسکی و ورزش‌های زمستانی ترکیه تبدیل شده است.

این مرکز که از ژانویه سال گذشته به خدمات رسانی مشغول است، با زیبایی‌های طبیعی و پیست 5.6 کیلومتری‌اش علاقمندان زیادی را به خود جذب می‌کند.

پیست اسکی یوردون‌تپه از دو مرحله تشکیل شده که مرحله اول در ارتفاع 2 هزار و 187 متر و مرحله دوم در ارتفاع 2 هزار و 330 متری قرار دارد. دوستداران اسکی از این ارتفاع در میان جنگل‌های کاج به 1838 اسکی سواری می‌کنند.

بازدید کنندگان و گردشگران محلی و خارجی که به این پیست می‌آیند، لحظات خوشی را با اسکی و اسنوبرد و همچنین سورتمه‌سواری در میان زیبایی‌های طبیعی کوه ایلگاز سپری می‌کنند.
تونجای سؤنمز‌ایشیک، مدیر مرکزی اسکی یوردون‌تپه در مصاحبه با خبرنگار آناتولی با اشاره به استقبال خود از این مرکز، اظهار داشت: خدمات رسانی در چارچوب رعایت تدابیر کرونایی انجام می‌شود. این دومین فصلی است که پیست ما میزبان علاقمندان بوده و شاهد استقبال زیاد به ویژه از منطقه آناتولی مرکزی و آنکارا هستیم. به طور مداوم هشدارهای کرونایی نیز داده می‌شود و مردم با رعایت این موارد به تفریح می‌پردازند.

منبع : خبرگزاری آنادولو

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *