ورود

هیجان پرواز از ارتفاعات برفی باباداغ و فرود بر سواحل اولودنیز ترکیه

هیجان پرواز از ارتفاعات برفی باباداغ و فرود بر سواحل اولودنیز ترکیه

هیجان پرواز از ارتفاعات برفی باباداغ و فرود بر سواحل اولودنیز ترکیه

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

هیجان پرواز در اولودنیز

پرواز با پاراگلایدر از ارتفاعات کوه باباداغ واقع در شهرستان فتحیه استان موغلای ترکیه در فصول زمستان و بهار با استقبال گسترده گردشگران مواجه می‌شود.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی

پرواز با پاراگلایدر از ارتفاع 1965 متری کوه باباداغ واقع در شهرستان فتحیه استان موغلای ترکیه در فصول زمستان و بهار با استقبال گسترده گردشگران داخلی و خارجی مواجه می‌شود.

در این راستا باشگاه ورزش‌های هوایی باباداغ هر سال از هزاران گردشگر که می‌خواهند با پاراگلایدر پرواز کرده و از فراز شهر به تماشای منطقه بی‌نظیر و زیبای اولودنیز بپردازند، میزبانی می‌کند.

پرواز با پاراگلایدر از ارتفاع 2000 متری که جزو ورزش‌های مهیج محسوب می‌شود، با استقبال بسیاری از گردشگران مواجه شده و گردشگران از تماشای حرکات نمایشی خلبانان پاراگلایدر در آسمان لذت می‌برند.

تیمی از خبرنگاران آناتولی پروازهای پاراگلایدر را از قله کوه باباداغ که با برف پوشیده شده‌است و مناظر بی‌نظیر و فوق‌العاده ساحل اولودنیز به تصویر کشیدند.

باریش آکسوی، یکی از خلبانان پاراگلایدر در اولودنیز به خبرنگار آناتولی گفت که باباداغ یکی از بهترین مناطق برای ورزش‌های هوایی در جهان است.

او افزود:
اگر شرایط جوی در زمستان نیز مساعد باشد، پروازها را از این نقطه انجام می‌دهیم. در پروازها، ابتدا شکوه و عظمت کوه باباداغ را می‌بینیم و سپس آبهای نیلگون اولودنیز رخ می‌نماید. در واقع کوه سفیدپوش باباداغ و سواحل اولودنیز را یک جا می‌توانیم ببینیم و از زیبایی‌های شگرف طبیعت لذت ببریم.

او گفت از روی برف‌های سپید به پرواز در می‌آییم و در ساحل شنی گرم اولودنیز فرود می‌آییم.

منبع : خبرگزاری آنادولو

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *