ورود

واژگونی قایق حامل 45 سرنشین در مدیترانه

واژگونی قایق حامل 45 سرنشین در مدیترانه

واژگونی قایق حامل 45 سرنشین در مدیترانه

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

وزارت دفاع ترکیه از نجات 37 تن از سرنشینان قایق غرق شده در نزدیکی منطقه کاش آنتالیا خبر داد.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی،

وزارت دفاع ملی ترکیه ظهر امروز جمعه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «یک قایق حامل 45 نفر در 161 مایلی جنوب غربی منطقه کاش آنتالیا واژگون شده و فعالیت‌های جستجو و نجات ادامه دارد».

براساس این اطلاعیه، نیروهای امدادی گزارشی مبنی بر واژگونی قایقی با 45 سرنشین در حدود 60 مایلی جنوب جزیره کرپه را دریافت و وارد عمل شدند.

پس از آن دو ناوچه بلافاصله در منطقه مستقر شده و عملیات جستجو و نجات آغاز شد. فعالیت جستجو و نجات در منطقه با وجود شرایط نامساعد دریا و آب و هوا با 2 ناوچه و هواپیمای گشت دریایی متعلق به فرماندهی نیروهای دریایی ارتش ادامه یافت.

وزارت دفاع ترکیه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: 37 تن از سرنشینان قایق حامل مهاجران که در 161 مایلی جنوب غربی کاش در آنتالیا غرق شده بود، نجات یافتند و جستجوی 8 نفر دیگر ادامه دارد.

این وزارت‌خانه پیشتر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که دیشب این قایق با 45 سرنشین در حدود 60 مایلی جنوب جزیره کرپه واژگون و عملیات نجات بلافاصله آغاز شده بود.

براساس این اطلاعیه فعالیت جستجو و نجات در منطقه با وجود شرایط نامساعد دریا و آب و هوا با 2 ناوچه و هواپیمای گشت دریایی متعلق به فرماندهی نیروهای دریایی ارتش ادامه یافت.

منبع : خبرگزاری آنادولو

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *