ورود

واژگونی قایق حامل 45 سرنشین در مدیترانه

واژگونی قایق حامل 45 سرنشین در مدیترانه

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

واژگونی قایق در مدیترانه

وزارت دفاع ترکیه از نجات 37 تن از سرنشینان قایق غرق شده در نزدیکی منطقه کاش آنتالیا خبر داد.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی،

وزارت دفاع ملی ترکیه ظهر امروز جمعه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «یک قایق حامل 45 نفر در 161 مایلی جنوب غربی منطقه کاش آنتالیا واژگون شده و فعالیت‌های جستجو و نجات ادامه دارد».

براساس این اطلاعیه، نیروهای امدادی گزارشی مبنی بر واژگونی قایقی با 45 سرنشین در حدود 60 مایلی جنوب جزیره کرپه را دریافت و وارد عمل شدند.

پس از آن دو ناوچه بلافاصله در منطقه مستقر شده و عملیات جستجو و نجات آغاز شد. فعالیت جستجو و نجات در منطقه با وجود شرایط نامساعد دریا و آب و هوا با 2 ناوچه و هواپیمای گشت دریایی متعلق به فرماندهی نیروهای دریایی ارتش ادامه یافت.

وزارت دفاع ترکیه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: 37 تن از سرنشینان قایق حامل مهاجران که در 161 مایلی جنوب غربی کاش در آنتالیا غرق شده بود، نجات یافتند و جستجوی 8 نفر دیگر ادامه دارد.

این وزارت‌خانه پیشتر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که دیشب این قایق با 45 سرنشین در حدود 60 مایلی جنوب جزیره کرپه واژگون و عملیات نجات بلافاصله آغاز شده بود.

براساس این اطلاعیه فعالیت جستجو و نجات در منطقه با وجود شرایط نامساعد دریا و آب و هوا با 2 ناوچه و هواپیمای گشت دریایی متعلق به فرماندهی نیروهای دریایی ارتش ادامه یافت.

منبع : خبرگزاری آنادولو

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.