ورود

پشت صحنه سریال عشق مشروط (تو در خانه ام را بزن)

پشت صحنه سریال عشق مشروط (تو در خانه ام را بزن)

پشت صحنه جذاب و شاد سریال عشق مشروط (تو در خانه ام را بزن). با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال عشق مشروط ( تو در خانه ام را بزن )

Sen Cal Kapimi

این سریال که هم اکنون از شبکه MBC Persia  با دوبله فارسی و با عنوان عشق مشروط پخش می‌شود؛ نظر ایرانیان بسیاری را به خود جلب کرده و زمان پخش آن از شبکه ام بی سی پرشیا شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00 و باز پخش آن روز بعد ساعت 9:00 و 16:45 به وقت ایران است.

علاوه بر جذابیت سناریو جوان پسندانه این سریال، محبوبیت بازیگران جوان نقش اول آن نیز تاثیر بسیار زیادی در جلب نظر بینندگان داشته است. هانده ارچل و کرم بورسین ستاره‌های جوان تلویزیون ترکیه، این‌روزها بسیار در مرکز توجه قرار دارند و هم در ترکیه و هم سایر کشورها طرفداران زیادی دارند. البته همیشه این توجهات نتیجه مثبتی به دنبال ندارد و گاهی باعث پیش آمدن شایعات متفاوتی پیرامون زندگی این بازیگران می‌شود که گاهاً باعث آزار و اذیت آن‌ها می‌شود؛ اما کرم بورسین و هانده ارچل هم‌چنان ارتباط خود را با طرفدارانشان حفظ کرده‌اند.

پشت صحنه سریال تو در خانه ام را بزن

ساخت سریال عشق مشروط فعلا به دلایل شیوع کرونا و همچنین برای استراحت بازیگران و کادر نویسندگان به تعلیق درامده و احتمالاً از خرداد و یا تیر ماه 1400 دوباره فیلم ‌برداری آن آغاز خواهد شد.

یکی از مصادیق پرطرفدار بودن این سریال فروش آن به 54 کشور مختلف بوده است که با انتشار فصل‌های جدید آن، حتما این عدد نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

پشت صحنه سریال تو در خانه ام را بزن

این سریال که فعلا قصد پایان یافتن ندارد و سازندگان، قصد ادامه آن را دارند احتمالاً در آینده با تغییرات کادر بازیگران نیز مواجه خواهد شد؛ همانطور که از قسمت 28 به بعد بازیگر نقش فیفی، ستاره اکباش از این سریال جدا شد. ستاره اکباش با بیان علاقه‌اش نسبت به نقش فیفی، گفته که دیگر توانایی بازی در این نقش را ندارد.

سریال عشق مشروط که چهارشنبه‌ها ساعت 21:30 به وقت ترکیه از شبکه فاکس تی وی پخش می‌شود به دلیل اینکه کادر بازیگراش همگی جوان و پرانرژی هستند، پشت صحنه‌های جذابی هم از آن منتشر می‌شود که دیدن آن‌ها نیز خالی از لطف نیست.

پیشنهاد می‌کنیم اگر به بازیگران این سریال علاقه دارید و از طرفداران آن‌ها هستید دیدن این ویدیوهای جذاب را از دست ندهید.

ویدیو های پشت صحنه سریال عشق مشروط

5/5 - (5 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.