ورود

بیوگرافی و زندگی شخصی کادیر دوغلو

بیوگرافی و زندگی شخصی کادیر دوغلو

کادیر دوغلو ، بیوگرافی و زندگی او . با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

کادیر دوغلو

کادیر متولد ۱۹ آپریل سال ۱۹۸۲ در شهر مرسین است.

او را برای اولین بار سال ۲۰۱۰ در سریال رازهای کوچک  به عنوان یکی از بازیگران نقش اول شناختیم. با موفقیت این سریال او در سال ۲۰۱۱ به طور حرفه‌ای وارد دنیای بازیگری شد.آن سال‌ها کادیر، در میان نقشی که در سریال رازهای کوچک داشت به عنوان مدل نیز در موزیک ویدیوها دیده می‌شد.
او همچنین در پروژه‌ای با اسم هفت کثیف، بار دیگر به عنوان نقش اول در سریال تلویزیونی برای مخاطبین جوان ایفای نقش کرد. اما در میانه‌های این سریال از پروژه جدا شده و به پیشنهاد جدیدش یعنی سریال فاتیح و هاربیه پیوست. او با ایفای نقش مجید در این داستان به همراه بازیگر پر استعداد آن زمان نسلیهان آتاگول (همسر فعلی‌اش) توانست رابطه خوبی با بینندگان برقرار کند.

سال ۲۰۱۵ کادیر با سریال عشق ویرانه‌ام از شبکه ی آ تی وی دوباره به تلویزیون بازگشت؛ اما این سریال نتوانست همانند سریال‌های قبلی امتیاز قابل توجهی از نظر بینندگان به دست آورد.
در ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۵ با شروع سریال ماه پیکر محتشم سلطان، کادیر به جمع بازیگرانش پیوست.
او در نقش خان محمت گیرای حضور داشت.

اوج فعالیت هنری کادیر دوغلو

کادیر دوغلو بعد از پایان یافتن سریال ماه پیکر، که دیگر با پیشنهاد‌های نقش اول از کارگردان‌های مطرحی روبرو می‌شد؛ از کانال فاکس ترکیه با پروژه‌ای به نام برای من از عشق بگو در نقش آلپر به تلویزیون بازگشت. این سریال پس از چند ماه پخش موفقیت‌آمیز در ماه‌های اول سال ۲۰۱۷ به پایان رسید.

در سال ۲۰۱۸ با سریال گناهان پدرم در نقش اول این داستان حضور داشت و پس از آن در سال ۲۰۱۹ با بازی حرفه‌ای‌اش در سریال وصلت توانست به محبوبیت قبل خود بازگردد. کادیر در نقش عزیز مردی جوان و موفق اما آلوده به گناه، خوش درخشید. این سریال در سال ۲۰۲۰ با بینندگانش خداحافظی کرد.

کادیر تنها فرد مشهور خانواده ی دوغلوها نیست، برادرش کمال نیز از حرفه‌ای‌ترین طراحان مد و لباس ترکیه است که چند تک آهنگ نیز منتشر کرده است.

زندگی خصوصی کادیر دوغلو

کادیر تنها فرد مشهور خانواده ی دوغلوها نیست، برادرش کمال نیز از حرفه‌ای‌ترین طراحان مد و لباس ترکیه است که چند تک آهنگ نیز منتشر کرده است.
کادیر دوغلو در سال ۲۰۱۵ پس از ازدواج با همکار بازیگرش نسلیهان آتاگول، پیشنهادهای بسیاری برای حضور در کنار همسرش  در زمینه تبلیغات نیز دریافت نمود.

هم اکنون نیز مهمترین فعالیت‌های او در زمینه تبلیغات برندهای ترکیه‌ای است.

کادیر دوغلو هنرپیشه ترک
5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.