ورود

سکوت ممنوع!

سکوت ممنوع!

سکوت ممنوع!

سکوت ممنوع! شهربازی زنجیره‌ای فان لب استانبول Fun Lab

فضایی را فرض کنید سرپوشیده! با دیوارهای رنگارنگ و دستگاه‌های مخصوص بازی. تعداد این دستگاه‌ها آنقدر زیاد است که کسی بیکار نمی‌ماند. همه مشغولند. فریاد می‌کشند. افسوس می‌خورند. از خوشحالی به هوا می‌پرند. جایزه می‌برند. می‌بازند و باز تلاش می‌کنند. از کودک هفت ساله تا پیرمرد 70 ساله همه اینجا مشغول بازی‌اند.

این یک فضای تخیلی نیست. این دقیقا فان لب در استانبول است. اولین شهربازی زنجیره‌ای در استانبول. فان لب به یکی از مراکز گردشگری برای توریست‌ها تبدیل شده و بخش زیادی از مسافران استانبول به این شعبه‌های مختلف این شهربازی می‌روند تا لذت و هیجان واقعی را تجربه کنند.

دنیای بازی این‌جاست. آنقدر تنوع زیاد است که هر لحظه کشف تازه‌ای می‌کنید و از آن نهایت لذت را می‌برید. در فان لب همه یک کار می‌کنند. بچه‌ها، پدرها، مادرها و حتی پدربزرگ و مادربزرگ‌ها همه مشغول بازی هستند.

فان لب اولین شهربازی زنجیره‌ای استانبول است که از هفت شعبه، سه شعبه آن در شهر استانبول افتتاح شده است.این‌جا سکوت ممنوع است. پس تا جایی که می‌توانید فریاد بزنید و از بازی لذت ببرید.

برای شروع بازی، باید به کیوسک‌های فروش بروید و کارت‌های فان لب را تهیه کنید. بازی را شروع می‌کنید. در اوج هیجان و بی توجه به زمان و مکان، ناگهان بازی متوقف می‌شود. متاسفانه شارژ کارت شما به پایان رسیده است. ولی نگران نباشید. تا هر چقدر که بخواهید می‌توانید کارت را شارژ کرده و بازی را ادامه دهید.

شهربازی فان لب شعبه مرکز خرید جواهیر

بازی‌های فان لب

  • سواری بزرگ: این بازی را حتما امتحان کنید. فقط مراقب باشید؛ چون بازی‌های سواری به شدت اعتیادآورند و به محض تمام شدن بازی، می‌خواهید یک بار دیگر آن را امتحان کنید.
  • واقعیت مجازی
  • بازی‌های ویدیویی: بازی با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها لذت دیگری دارد.
  • بازی‌های کارناوالی: هم‌زمان تعداد زیادی در حال رقابت هستند تا جایزه اصلی را ببرند. این خودش یک کارناوال واقعی است.
  • سواری کودکان: پدر و مادرها خیالشان بابت امنیت فرزندشان در حین بازی راحت است. اگر هم نیست می‌توانند همراه آن‌ها وارد بازی شوند.
  • بازی‌های Redemption: به اندازه کوپن‌هایی که در حین بازی جمع کردید، جایزه بگیرید. کوپن بیشتر، جایزه بزرگ‌تر!
  • بازی‌های شبیه‌سازی و چندبعدی: تا حالا چنین تجربه‌ای نداشتید. شما ستاره تئاترهای چند بعدی هستید.
  • بازی‌های جایزه‌ای Prize Out Games: اگر استعداد و کمی شانس داشته باشید، یک گوشی اپل یا گلکسی سامسونگ برنده می‌شوید.
  • بازی‌های ورزشی: ورزش هیچ وقت به این لذت بخشی نبوده است. انرژی شما مدام در حال تغییر است: از بسکتبال به هاکی؛ از تنیس به فوتبال
شهربازی زنجیره‌ای فان لب استانبول

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *