Sign In

خرید‌‌ استانبول‌ کارت‌‌ در‌‌ ایران

بااستانبول کارت به استانبول سفر کن!

کسانی که می‌خواهند به استانبول سفر کنند و یا قبلا سفر کرده‌اند، حتما می‌دانند که یکی از ملزومات سفر به استانبول، داشتن استانبول کارت است. کارتی مخصوص استفاده وسایل حمل و نقل عمومی استانبول. ولی چرا این کارت اینقدر محبوب است؟

استانبول کارت؛ یک کارت محبوب

برای استفاده از این وسایل، باید بلیط خرید که در استانبول به آن ژتون می‌گویند. ولی ژتون دو مشکل دارد: گران که هست هیچی، باید کلی وقت برای خریدن آن صرف کنیم. با داشتن استانبول کارت هزینه کمتری می‌پردازیم و راحت‌تر از وسایل عمومی استفاده می‌کنیم.

در استانبول هزینه استفاده از تاکسی بالاست و برای همین مسافران سعی می‌کنند کمتر از آن استفاده کنند. از طرفی سیستم حمل و نقل عمومی استانبول آنقدر متنوع و جذاب است که هر گردشگری وسوسه می‌شود تا برای یک بار هم که شده هر یک از وسایل عمومی را امتحان کند. از مترو و تراموا و متروبوس گرفته تا تله‌کابین و اتوبوس و قایق و هاوا ایست(Hava Ist-اتوبوس فرودگاهی است) و فونیکولار.

در استانبول هزینه استفاده از تاکسی بالاست و برای همین مسافران سعی می‌کنند کمتر از آن استفاده کنند. از طرفی سیستم حمل و نقل عمومی استانبول آنقدر متنوع و جذاب است که هر گردشگری وسوسه می‌شود تا برای یک بار هم که شده هر یک از وسایل عمومی را امتحان کند. از مترو و تراموا و متروبوس گرفته تا تله‌کابین و اتوبوس و قایق و هاواتاش (یا هاواباس که اتوبوس فرودگاهی است) و فونیکولار.

برای استفاده از این وسایل، باید بلیط خرید که در استانبول به آن ژتون می‌گویند. ولی ژتون دو مشکل دارد: گران که هست هیچی، باید کلی وقت برای خریدن آن صرف کنیم. با داشتن استانبول کارت هزینه کمتری می‌پردازیم و راحت‌تر از وسایل عمومی استفاده می‌کنیم.

اما مشکل تازه شروع می‌شود؛ استانبول کارت را از کجا بخریم؟ قیمت آن چند است؟ به دلار یا به لیر پرداخت کنیم؟ چگونه آن را شارژ کنیم؟ اگر زبان انگلیسی یا ترکی هم بلد نباشیم که مشکلات چند برابر می‌شود!

استانبول کارت را در ایران بخرید

کاش واقعا می‌شد استانبول کارت را در ایران خرید تا دیگر دغدغه خریدن آن در استانبول را نداشته باشیم! پین‌تاتی این آرزو را برآورده کرده! شما می‌توانید قبل از سفر به استانبول، همین جا در ایران، استانبول کارت را به هر تعدادی که می‌خواهید تهیه کنید و با خیال راحت، سوار هواپیما شوید.

استانبول کارت در فرودگاه جدید استانبول

همه می‌گویند تا وارد فرودگاه استانبول شدید، استانبول کارت بخرید! این افراد فکر این را نمی‌کنند که با آن همه وسیله و چمدان و کیف، چه کسی حوصله پیدا کردن غرفه فروش استانبول کارت و شارژ کردن آن با دستگاه مخصوصش را دارد؟

ولی پین‌تاتی می‌گوید با استانبول کارت به استانبول سفر کن! وقتی این کارت در جیب شما باشد، بدون دغدغه از فرودگاه بیرون می‌آیید و سوار اتوبوس می‌شوید. البته خط متروی فرودگاه جدید استانبول هم به زودی راه می‌افتد. آن وقت کار خیلی راحت‌تر می‌شود.

اگر شما قصد هم دارید برید استانبول، همین الان با پین‌تاتی تماس بگیرید تا شما هم با استانبول کارت با استانبول سفر کنید!
تلفن :982122224948+