ورود

جاذبه گردشگری ترکیه برای کل دنیا

جاذبه گردشگری ترکیه برای کل دنیا

جاذبه گردشگری ترکیه ، با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

جاذبه گردشگری ترکیه

رئیس‌جمهور ترکیه تاکید کرد در حال آماده‌سازی اصلاحات جدید برای تبدیل دوباره کشور به مرکز جاذبه هستیم.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه طی سخنانی در مراسم افتتاحیه پروژه خط انتقال آب آشامیدنی «دوزیباغ غازی‌آنتپ» و سد «دوغان‌پینار» که به صورت مجازی در آن شرکت کرد، اظهار داشت: در حال آماده‌سازی اصلاحات جدید برای تبدیل دوباره کشور به مرکز جاذبه هستیم.

اردوغان با اشاره به اینکه ما در حال تبدیل منطقه ما بین غازی‌آنتپ و کیلیس به یکی از مهمترین مراکز تولید محصولات کشاورزی در کشورمان هستیم، گفت: در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد یک بندر خشک در غازی‌آنتپ متصل به بنادر مرسین و اسکندرون، هستیم که در چارچوب پروژه دهکده لجستیکی و در زمینی به مساحت 500 هکتار ساخته خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه در دوره‌ای که اپیدمی کرونا کشور ما و جهان را تحت تأثیر خود قرار داده٬ نه از خدمات خود کاستیم و نه سرمایه‌گذاری‌ها در کشور را با خطر مواجه کردیم، تصریح کرد: خدا را شکر توانستیم با زیرساخت‌های مناسب و پویا از بحران بهداشتی و اقتصادی گسترده که حتی کشورهای پیشرفته نیز در برخورد با آن مشکل دارند٬ عبور کنیم.

رئیس‌جمهور ترکیه افزود: هیچ فردی از ملت‌مان را در دوره شیوع ویروس کرونا تنها نگذاشتیم.

وی با بیان اینکه با توجه به سطحی که در مطالعات مربوط به ساخت واکسن کرونا به دست آمده، برای دوره آینده بسیار امیدوارتر شده‌ایم، اظهار داشت: ما واکسن‌های مورد نیاز خود را تا تاریخ تولید و فعال‌سازی واکسن‌های بومی به طور کامل رفع کرده‌ایم.

اردوغان در ادامه گفت: امیدوارم که با کاهش تعداد موارد و بیماران بدحال کرونا در کشور٬ محدودیت‌ها را به تدریج لغو کنیم.

منبع : خبرگزاری آنادولو

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.