ورود

ترکیه، سرویس‌های تعطیلات امن را به دنیا معرفی خواهد کرد

ترکیه، سرویس‌های تعطیلات امن را به دنیا معرفی خواهد کرد

گردشگری ایمن در ترکیه. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

گردشگری ایمن در ترکیه

خدمات گردشگری ارائه شده در ترکیه، با فعالیتهای تبلیغاتی با عنوان “کشف مجدد” به جهانیان نشان داده خواهد شد

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی،خدمات گردشگری ارائه شده در ترکیه، با فعالیتهای تبلیغاتی با عنوان “کشف مجدد”  به جهانیان نشان داده خواهد شد.

در بیانیه کتبی وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه اعلام گردید، در اروپا ترکیه اولین کشوری است که سیستم صدور گواهینامه برای گردشگری امن را اجرا می کند.

درادامه بیانیه آمده است، ترکیه در  روند نوع جدید ویروس کرونا ترکیه (Kovid-19) آماده می شود تا خدمات گردشگری را از طریق فعالیت های تبلیغاتی “کشف مجدد” به جهانیان نشان دهد.

پس از برقراری ترافیک دیپلماسی توسط نوری ارسوی وزیر فرهنگ و جهانگردی، با کشورهایی که بیشترین گردشگر را به ترکیه تامین می کنند، این وزارتخانه  از سفیر 60 کشور و مطبوعات بین المللی در آنتالیا، میزبانی خواهد بود.

در بیانیه با ذکر اینکه نمایندگان صنعت گردشگری، به سرپرستی ارسوی، با نمایندگان مطبوعات بین المللی مقیم ترکیه و سفیران دیدار خواهند کرد، آمده است، ای گردهمایی بین 19-20 ژوئن برگزار می شود.

تاسیساتی که در ترکیه ” گواهینامه گردشگری ایمن” در یافت کرده اند، با برنامه ای که سیستم های مورد استفاده آنها معرفی می شوند به میهمانان بین المللی این فرصت داده می شود تا خدمات تعطیلاتی ایمن را در محل تجربه کنند.

در محدوده برنامه تبلیغاتی دو روزه، میهمانان از اقدامات انجام شده در هواپیما و فرودگاه تا خدمات ارائه شده در صورت بروز مشکلات بهداشتی احتمالی  وتمام جزئیات موجود در محل را مشاهده می کنند.

سفیران و نمایندگان مطبوعات بین المللی، در هتلهایی که اقامت می کنند سرویس های که ارائه خواهد شده به مسافران تعطیلات را از نزدیک تجربه خواهند کرد.

منبع : RTL فارسی

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.