ورود

استقبال گردشگران از تسهیلات طبیعت‌گردی در ترکیه

استقبال گردشگران از تسهیلات طبیعت‌گردی در ترکیه

تسهیلات طبیعت‌گردی در ترکیه. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

تسهیلات طبیعت‌گردی

تسهیلات تفریحی «اکوتوریسم» در استان بورسای ترکیه با طبیعت سرسبز و هوای پراکسیژن در دوره همه‌گیری کرونا از گردشگران زیادی میزبانی می‌کند.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی،

تسهیلات طبیعت‌گردی «اکوتوریسم» در شهر هارمانجیک استان بورسای ترکیه با طبیعت سرسبز و هوای پراکسیژن در دوره همه‌گیری کرونا از مهمانانی که به دنبال آرامش هستند، میزبانی می‌کند.

این تسهیلات 6 سال پیش در دامنه ارتفاعات اولوداغ ساخته شده و با خانه‌های بونگالو به وسعت 30 مترمربع، خانه موزه، مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری، پارک ماجراجویی و رستورانی که در آن با سبزیجات ارگانیک غذاهای سنتی پخت می‌شود، برای بازدیدکنندگان خدمت می‌کند.

ییلماز آتاش، شهردار هارمانجیک در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اعلام کرد که این شهر به‌دلیل عدم وجود تاسیسات صنعتی، از نظر پاکیزگی هوا مثل یک مخزن اکسیژن است.

آتاش گفت:
سالانه 110 هزار نفر از این تسهیلات گردشگری بازدید می‌کنند. اینجا یک تفرجگاه جامع با پارک ماجراجویی، تورهای خودروی همه‌جارو، منطقه کمپینگ، استخر شنا و اتاق تناسب اندام است که در میان درختان ارس و کاج قرار دارد.

شهردار هارمانجیک همچنین تصریح کرد: پیش از همه چیز به بازدیدکنندگان وعده آرامش می‌دهیم. مردم می‌توانند با خانواده‌های خود بیایند و در این محیط طبیعی آرامش داشته باشند.

منبع : خبرگزاری آنادولو

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.