ورود

فعالیت های گوکان آلکان و زندگی عاشقانه او

فعالیت های گوکان آلکان و زندگی عاشقانه او

کارهای گوکان آلکان ، زندگی و فعالیت های او ، با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

کارهای گوکان آلکان Gökhan Alkan

یکی از معروف‌ترین بازیگران ترکیه که این روزها به دلیل نقش علی آصف در سریال ضربان قلب بسیار سر زبان‌ها افتاده است. گوکان فقط یک بازیگر نیست بلکه در زمینه مدلینگ هم بسیار فعال است و حتی در چندین موقعیت مانند سریال “دوستت داره، دوستت نداره” هم قدرت خوانندگی‌اش را به خوبی به رخ کشید. خلاصه که هنری نیست که این بازیگر 34 ساله نداشته باشد.

گوکان آلکان در سال 1987 در استانبول متولد شد و اولین هنرنمایی تلویزیونی‌اش در سریال حریم سلطان بود که از آنجا توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرد. او با اینکه در ابتدا تحصیلات مرتبط با هنر و بازیگری نداشت اما راه خود را بسیار دقیق و حرفه‌ای آغاز کرد و در مرکز هنری مژدات گزن، بازیگری و خوانندگی را به صورت حرفه‌ای یاد گرفت و در زمینه تئاتر نیز بسیار فعال است.

این روزها جدیدترین نقش آفرینی بازیگر معروف گوکان آلکان را در تلویزیون ترکیه خواهیم دید؛ چرا که با سریال زخم قلب KALP YARASI  دوباره به شبکه Atv  بازگشته است که در آن با بازیگرانی همچون مروه چاعیران و یاعمور تانریسوسین همبازی شده است. که قسمت‌هایی از آن در استانبول و باقی در انتاکیه فیلم برداری می‌شود.

گوکان آلکان به عنوان مدل

عکس گوکان آلکان در جاهای بسیاری به عنوان مدل به چشم میخورد و روی جلد مجلات زیادی مانند Bestyle ترکیه نیز رفته است؛ که هنگام فوت شوت‌‌های این مجله همه‌ی افراد حاضر در صحنه جذب شخصیت گرم و دوستانه او شده بودند که درباره او می‌گویند: بزرگی شخصیت و روح او بسیار فراتر از ظاهر زیبا و خوشتیپ اوست. او فوق‌العاده مودب و فرهیخته است و فقط با هم‌نشینی با گوکان می‌توان شخصیت او را درک کرد.

گوکان آلکان در طی سریال سیب ممنوعه با بازیگر دیگری به نام نسرین جوادزاده وارد رابطه عاشقانه‌ای شده بود و تصمیم به ازدواج داشتند اما اخیرا خبرهایی مبنی بر جدا شدن این زوج هنری منتشر شده که خودشان هنوز رد یا تایید نکرده‌اند.

نسرین جوادزاده
5/5 - (2 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات (1)

  • شیما
    خرداد 5, 1400 از 1:12 ب.ظ پاسخ

    وای خیلی خوبه