ورود

سریال روزی روزگاری در چوکوروا

سریال روزی روزگاری در چوکوروا

روزی روزگاری در چوکوروا و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

روزی روزگاری در چوکوروا Bir Zamanlar Çukurova

ژانر: درام

از زمان وقوع پاندمی و قرنطینه خانگی، توجه بینندگان تلویزیون به سریال‌های ترکیه بیشتر از همیشه جلب شده است. به همین دلیل نیز رقابت زیادی میان داستان‌ها و پروژه‌های مختلف به وجود آمده و یکی از برندگان این رقابت‌ها سریال روزی روزگاری در چوکوروا است.

داستانی که در سال‌های ۱۹۷۰ ترکیه در محلی به نام چوکوروا اتفاق می‌افتد. شخصیت‌های اصلی این سریال داستان دختر و پسری را به نام‌های دمیر و زلیخا را روایت می‌کنند. این سریال که از سپتامبر سال ۲۰۱۸ پخش می‌شود نظر بینندگان فراوانی را به خود جلب کرده است. ما در اینجا نقش‌های اصلی داستان را به شما معرفی می‌کنیم تا شما هم مانند دیگر بینندگانش طرفدار همیشگی سریال روزی روزگاری در چوکوروا بشوید

زلیخا دختری است که در شهر استانبول با خیاطی امرار معاش می‌کند و عاشقانه ییلماز را دوست دارد. او به علت مشکلاتی که توسط برادر قماربازش برایش ایجاد شده است به همراه ییلماز تصمیم می‌گیرد به شهر چوکوروا فرار کند.

ییلماز و زلیخا با فرار و شروع کار در خانه یکی از ثروتمندان شهر چوکوروا زندگی جدیدی شروع می‌کنند. اما زلیخا و ییلماز برای داشتن شغل و امنیت در شهر مجبور به پنهان کردن رابطه عاشقانه‌شان از صاحب خانه بودند.

در همین حین دمیر پسر جوان صاحب خانه که با یک نگاه عاشق زلیخا شده است و برای رسیدن به عشقش از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند با وساطت خانواده با زلیخا ازدواج می‌کند. زلیخا که از رابطه عاشقانه‌اش با ییلماز باردار است، پسری به نام عدنان به دنیا می‌آورد؛ اما ییلماز از اینکه پدر واقعی عدنان است اطلاعی ندارد.

زلیخا از ازدواجش با دمیر نیز دختری به اسم لیلا به دنیا می‌آورد و دمیر با اینکه می‌داند عدنان پسر واقعی او نیست همانند فرزند خودش او را بزرگ می‌کند، اما زلیخا با گذشت زمان همچنان عشق ییلماز را در قلبش حفظ کرده است.

در ادامه داستان شاهد بازگشت ییلماز به شهر چوکوروا و مجادله او با زلیخا و دمیر خواهیم بود که پیشنهاد می‌کنیم همراه دیگر بینندگان این سریال قسمت‌های جدید آن را ببینید.

این سریال از سال ۲۰۱۸ تاکنون در سه فصل از شبکه آ تی وی پخش شده است و همچنان با قسمت‌های جدیدش هر هفته مهمان خانه‌های بینندگان است.

برخی بازیگران :

مرات اونالمیش Murat Ünalmış، هلال آلتین‌بیلک  Hilal Altınbilek و….

گالری تصاویر

3.5/5 - (2 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.