ورود

سریال تقاطع

سریال تقاطع

سریال تقاطع و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال تقاطع Çarpışma

ژانر: اکشن، درام، دلهره‌آور

یکی از معتبرترین و قدرتمندترین شرکت‌های تهیه کننده ترکیه، آی یاپیم AY YAPIM   است؛ که تهیه‌کنندگی پروژه تقاطع را به عهده داشت. این سریال از ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ آغاز شد و قسمت پایانی‌اش نیز در ماه می سال ۲۰۲۰ از شبکه شو تیوی پخش شده است.

تقاطع با بازیگران حرفه‌ای و جوانش به همراه سناریوی متفاوتش توانست بسیار مورد توجه بینندگانش قرار بگیرد.

در قسمت اول سریال، بیننده شاهد زندگی چهار انسان کاملا متفاوت است که با تصادفی در یک تقاطع زندگی‌شان به هم گره می‌خورد. در ادامه شخصیت‌های این داستان را به شما معرفی می‌کنیم، هرچند شما با دیدن تنها یک تیزر از این سریال مشتاقانه به سراغ تماشای ادامه داستان خواهید رفت.

کادیر آدالی

یکی از بازپرس‌های حرفه‌ای استانبول است و در یک عملیات ترور تنها دختر و همسرش را از دست داده او در تصادفی که در تقاطع رخ می‌دهد قصد خودکشی دارد.

زینب تونچ

زنی موفق که ریاست یکی از شعب بانک در ترکیه را به عهده دارد. اما شوهرش بعد از یک دزدی بزرگ زینب و دخترشان را درگیر کرده است. زینب برای نجات دخترش که گروگان گرفته شده از بانک خود مبلغ زیادی را دزدیده و در حین فرار در آن تقاطع تصادف می‌کند.

جمره گور

دختری جوان که با پدر ثروتمند و نامادری زندگی می‌کند. او بعد از دیدن خیانت نامادری‌اش با نامزدش با حالی پریشان خانه را ترک کرده و حین رانندگی در محل تقاطع با ۳ ماشین دیگر تصادف می‌کند.

کرم کرکماز

پسری از خانواده‌ای فقیر که به اصرار دوستش برای دزدی به خانه‌ای می‌رود. او بعد از مواجه شدن با صاحب خانه، او را با چاقو مضروب کرده و سپس سراسیمه از محل فرار می‌کند و در آن تقاطع به عنوان چهارمین نفر درگیر آن تصادف می‌شود.

بعد از تصادف زندگی این چهار نفر در هم گره می‌خورد. پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت این سریال با کیفیت را ببینید و لذت ببرید.

کیوانچ بازیگر نقش اول این سریال در سال ۲۰۱۹ از فستیوال سئول جایزه بهترین بازیگر مرد در سریال درام را دریافت نمود.

برخی بازیگران :

کیوانچ تاتلیتوغ  Kivanç Tatlitug، الچین سانگو  Elçin Sangu، ملیسا پاموک Melisa Pamuk، آلپرن دویماز Alperen Duymaz و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!