ورود

سریال جنگجو

سریال جنگجو

سریال جنگجو و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال جنگجو Savaşçı

ژانر: اکشن، درام، جنگی

“وقتی مسئله دفاع از میهن، مطرح است هیچ چیز دیگری اهمیتی ندارد”

شعاری که با آن سریال پربیننده و مطرح ترکی پیش می‌رود و علاوه بر ترکیه بر بینندگان آن در کشورهای دیگر نیز افزوده می‌شود. این سریال پرمخاطب به تمام قهرمانانی تقدیم شده که از زندگی خود گذشته‌اند و در هر شرایطی مشغول دفاع از میهن و حفظ امنیت مردم هستند.

سریال جنگجو که از سال 2017 از شبکه Fox tv ترکیه شروع به پخش شد؛ همچنان هر شنبه، ساعت 20:00 از همین شبکه مهمان خانه‌های بینندگان است.

تعداد فیلم و سریال‌هایی با موضوعات جنگی و میهن‌پرستانه در دهه اخیر خیلی بیشتر شده است اما کمتر اتفاق افتاده که این نوع برنامه‌ها با چنین استقبال بی‌نظیری از سمت مخاطبان رو به رو شده باشند. به طوری که سازندگان سریال جنگجو بعد از گذشت حدود 4 سال و ارائه 4 فصل، هم اکنون در حال انتشار فصل پنجم آن هستند و هیچ برنامه‌ای برای پایان دادن آن ندارند؛ چراکه این سریال از نظر بینندگان هم در کشور ترکیه و هم در کشورهای دیگر به رتبه‌های بسیار خوبی دست پیدا کرده است.

خلاصه داستان

موضوع این سریال در مورد گروهی از سربازان ترک است که در بخش نیروهای ویژه ارتش ترکیه فعالیت می‌کنند؛ آن‌ها تلاش می‌کنند تا از ترکیه و مرزهای آن در برابر حملات تروریستی داخلی و خارجی دفاع کنند. داستان این‌گونه آغاز می‌شود که دو کاپیتان ارتشی تصمیم می‌گیرند تیم شمشیر که جزئی از ارتش ترکیه است را دوباره احیا کنند. تیمی که از اعضای فوق‌العاده هوشمند و توانمندی تشکیل شده بود و با روند سریال با زندگی، شخصیت و عملیات‌هایی که پیش رو دارند، آشنا می‌شویم و با این شخصیت‌ها زندگی می‌کنیم.

 

اگر دیدن این سریال را هنوز آغاز نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را در لیست برنامه‌هایتان بگذارید و از دیدن سریالی هیجان‌‌انگیز و خوش‌ساخت لذت ببرید.

برخی بازیگران :

مورات سرزلی Murat Serezli، علی تاریک فیندیک Ali Tarik Findik، ارسین اولگاچ Ersin Olgaç  و….

گالری تصاویر

3.7/5 - (3 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.