ورود

سریال روزگار تلخ

سریال روزگار تلخ

سریال روزگار تلخ و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال روزگار تلخ
Acı Hayat

ژانر: اکشن، درام، رمانتیک

این سریال در طول سال‌های 2005 تا 2007، در طی دو فصل از شبکه Show Tv ترکیه پخش می‌شد که توانسته بود با بازیگران فوق‌العاده و داستان بسیار دراماتیکی که داشت توجه بینندگان بسیاری را به خود جلب کرد بود. همچنین در کشورهای زیادی مانند: عربستان، البانی، روسیه و … نیز با عناوین مختلف پخش شد و طرفداران بسیاری پیدا کرد که با زندگی شخصیت‌های این داستان، زندگی کردند و اشک ریختند. اگر دیدن این سریال را هنوز آغاز نکرده‌اید بد نیست خلاصه داستان آن را مطالعه کنید و سپس به بینندگان آن بپیوندید.

خلاصه داستان

مهمت مردی تهی دست و عاشق دختری به نام نرمین است که در همسایگی او زندگی می‌کند. مهمت به عنوان جوشکار در یک کشتی سازی کار می‌کند و نرمین هم در یک سالن آرایشگاه معروف، مانیکوریست است. آن‌ها سخت کار می‌کنند که بتوانند خود را از فقر نجات دهند و خانه‌ای مناسب تهیه کرده و ازدواج کنند. اما هرچقدر کار می‌کنند؛ نمی‌توانند پول کافی برای تهیه خانه و ازدواج را فراهم کنند.

درست هنگامی که نرمین امیدش را برای رسیدن به زندگی بهتر از دست می‌دهد با شخصی به نام اندر آشنا می‌شود. نرمین که جذب زندگی راحت و لوکس اندر شده کم کم از عشق مهمت دور می‌شود؛ زندگی فقیرانه خود را رها می‌کند و زندگی جدیدی را در ثروت با اندر آغاز می‌کند.

اکنون مهمت که زندگی‌ و آرزوهایش بعد از رفتن نرمین نابود شده، کینه عمیقی در دلش نسبت به اندر شکل می‌گیرد و به دنبال انتقام گرفتن از اوست و برای این انتقام، وارد مسیرهایی می‌شود که زندگی‌اش را برای همیشه تغییر می‌دهد.

پیشنهاد می‌کنیم داستان زندگی عجیب و غم‌انگیز مهمت و نرمین را از دست ندهید.

برخی بازیگران :

 کنان امیرزالی‌اغلو Kenan Imirzalioglu، سلین دمیراتار Selin Demiratar، گوکجان گوکمن Gökcan Gökmen و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *