ورود

سریال روزگار تلخ با ژانر درام

سریال روزگار تلخ با ژانر درام

سریال روزگار تلخ و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال روزگار تلخ Acı Hayat

ژانر: اکشن، درام، رمانتیک

این سریال در طول سال‌های 2005 تا 2007، در طی دو فصل از شبکه Show Tv ترکیه پخش می‌شد که توانسته بود با بازیگران فوق‌العاده و داستان بسیار دراماتیکی که داشت توجه بینندگان بسیاری را به خود جلب کرد بود. همچنین در کشورهای زیادی مانند: عربستان، البانی، روسیه و … نیز با عناوین مختلف پخش شد و طرفداران بسیاری پیدا کرد که با زندگی شخصیت‌های این داستان، زندگی کردند و اشک ریختند. اگر دیدن این سریال را هنوز آغاز نکرده‌اید بد نیست خلاصه داستان آن را مطالعه کنید و سپس به بینندگان آن بپیوندید.

برخی بازیگران:

 کنان امیرزالی‌اغلو Kenan Imirzalioglu، سلین دمیراتار Selin Demiratar، گوکجان گوکمن Gökcan Gökmen و….

گالری تصاویر

خلاصه داستان سریال روزگار تلخ

مهمت مردی تهی دست و عاشق دختری به نام نرمین است که در همسایگی او زندگی می‌کند. مهمت به عنوان جوشکار در یک کشتی سازی کار می‌کند و نرمین هم در یک سالن آرایشگاه معروف، مانیکوریست است. آن‌ها سخت کار می‌کنند که بتوانند خود را از فقر نجات دهند و خانه‌ای مناسب تهیه کرده و ازدواج کنند. اما هرچقدر کار می‌کنند؛ نمی‌توانند پول کافی برای تهیه خانه و ازدواج را فراهم کنند.

درست هنگامی که نرمین امیدش را برای رسیدن به زندگی بهتر از دست می‌دهد با شخصی به نام اندر آشنا می‌شود. نرمین که جذب زندگی راحت و لوکس اندر شده کم کم از عشق مهمت دور می‌شود؛ زندگی فقیرانه خود را رها می‌کند و زندگی جدیدی را در ثروت با اندر آغاز می‌کند.

اکنون مهمت که زندگی‌ و آرزوهایش بعد از رفتن نرمین نابود شده، کینه عمیقی در دلش نسبت به اندر شکل می‌گیرد و به دنبال انتقام گرفتن از اوست و برای این انتقام، وارد مسیرهایی می‌شود که زندگی‌اش را برای همیشه تغییر می‌دهد.

پیشنهاد می‌کنیم داستان زندگی عجیب و غم‌انگیز مهمت و نرمین را از دست ندهید.

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.