ورود

سریال زندگی جدید

سریال زندگی جدید

سریال زندگی جدید و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال زندگی جدید
Yeni Hayat

ژانر: درام

این سریال درام از سپتامبر 2020، هر پنجشنبه از کانال دی ترکیه پخش می‌شد، داستان عاشقانه زندگی جدید با داستان جذاب و متفاوتش از قسمت اول در سایت IMDB توانست امتیازهای بسیار بالایی را از آن خود کند و تا‌کنون تنها یک فصل از این سریال پخش شده که با توجه به بازخوردی که از بینندگان دریافت کرده احتمال اینکه ادامه پیدا کند بسیار زیاد است.

خلاصه داستان سریال زندگی جدید

آدم، یکی از اعضای نیروهای ویژه ترکیه و در کار خود بسیار موفق است؛ او به شغل خود بسیار علاقه دارد و به دلیل شغل خاصی که دارد معمولا دور از خانه در مناطق مختلف ترکیه مشغول است. آدم در یکی از ماموریت‌ها برای اینکه از همرزمان خود دفاع کند دچار آسیب جبران ناپذیری شده و مجبور به ترک ارتش می‌شود.

بعد از این اتفاق او به دنبال کار جدیدی می‌گردد تا بتواند از خانواده خود حمایت کند؛ ولی به دلیل اینکه او یک مجروح ارتشی است نمی‌تواند شغل مناسبی پیدا کند. وقتی او از همه مصاحبه‌های شغلی ناامید شد به طور اتفاقی یکی از دوستانش به او پیشنهاد می‌دهد که به عنوان بادیگارد برای یک تاجر ثروتمند مشغول به کار شود. آدم کارش را به عنوان بادیگارد همسر دوم آن تاجر به اسم یاسمین شروع می‌کند. اما یاسمین از اینکه شخصی همیشه او را همراهی می‌کند ناراحت است و از آدم خوشش نمی‌آید، این موضوع و خطراتی که زندگی یاسمین را تهدید می‌کند باعث به وجود آمدن ماجراهای هیجان‌انگیز می‌شود که پیشنهاد می‌کنیم حتما این سریال جذاب را دنبال کنید و از داستان آن لذت ببرید.

برخی بازیگران :

سرکان چای‌اغلو  Serkan Çayoglu، ملیسا پاموک  Melisa Pamuk، تایانچ آیایدین Tayanç Ayaydin و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!