ورود

سریال زیر پوست شهر را حتما ببینید!

سریال زیر پوست شهر را حتما ببینید!

سریال زیر پوست شهر و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال زیر پوست شهر Kayıp Şehir

ژانر: درام

سریال زیر پوست شهر، یکی از پرطرفدارترین سریال‌های ترکی است که به آسیب‌های جامعه و قشر ضعیف آن می‌پردازد. این سریال در سال 2012 در طی یک فصل از شبکه Kanal D ترکیه پخش می‌شد و در آن زمان توانست نظر بینندگان بسیاری را به خود جلب کند و امتیازهای بالایی را به خود اختصاص دهد؛ به صورتی که پس از اتمام پخش آن توسط کشورهای بسیاری خریداری و پخش شد. در ایران نیز از یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای پخش شد و هنوز هم تکرار آن، بینندگان خود را دارد. پس اگر هنوز این سریال را ندیده‌اید بد نیست دیدن این سریال خانوادگی، اجتماعی را آغاز کنید.

خلاصه داستان سریال زیر پوست شهر

خانواده توپتاس، یکی از خانواده‌های معمولی ترکیه، در شهر ترابزون (شهری در شمال ترکیه، منطقه دریای سیاه) زندگی می‌‌کنند. وقتی پدر این خانواده فوت می‌کند، زندگی آن‌ها دستخوش تغییرات زیادی می‌شود. مریم مادر خانواده که شش فرزند دارد، تمام تلاشش را برای کنار هم نگه‌ داشتن و تامین خانواده‌اش انجام می‌دهد. اکنون او مسئول زندگی پنج پسر، یک دختر و پدرشوهر 80 ساله‌اش است.

بعد از مرگ پدر خانواده، آن‌ها تصمیم می‌گیرند به استانبول مهاجرت کنند و پسر بزرگ خانواده که دو سال است در استانبول زندگی می‌کند، آپارتمانی برای سکونت آن‌ها در یکی از محله‌های ضعیف استانبول پیدا می‌کند؛ اما زندگی در این شهر بزرگ برای آن‌ها مخاطرات زیادی به همراه دارد. با سختی‌ها و هزینه‌های زیاد زندگی در استانبول همه فرزندان این خانواده مجبور می‌شوند هر کدام به نحوی دست از رویاهای خود بکشند و برای تامین خانواده تلاش کنند. اما مشکلات، زندگی آن‌ها را زیر و رو می‌کند.

برخی بازیگران:

جان باساک Can Basak، سینان دمیرر Sinan Demirer، دیلک گوون Dilek Güven و….

گالری تصاویر

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.