ورود

سریال شعله(شعله های آتش)

سریال شعله(شعله های آتش)

سریال شعله (شعله های آتش)و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال شعله(شعله های آتش) Alev Alev

ژانر: درام

سریال شعله (شعله های آتش) که به تهیه کنندگی شرکت معتبر آی یاپیم در حال ساخت است پخش آن از نوامبر سال ۲۰۲۰ از شبکه شو تیوی آغاز شد. سناریوی سریال شعله از داستان فرانسوی  le bazar de la charité  بازنویسی شده است و با ورژن ترکیه‌ای آن هواداران بسیاری را به خود جذب کرده است.

خلاصه داستان سریال شعله

داستان سریال شعله (شعله های آتش) از آتش سوزی در مراسم خیریه‌ای که توسط دختری ثروتمند به نام رویا برگزار شده است؛ آغاز می‌شود. مدعوینی که در پی وقوع آتش سوزی در تلاش برای خروج از محل هستند صدمه زیادی می‌بینند و حتی افراد بسیاری نیز در این اتفاق جان خود را از دست می‌دهند. پس از این آتش سوزی زندگی رویا و اطرافیانش به کل تغییر می‌کند…

پیشنهاد می‌کنیم که برای فهمیدن داستان این سریال خودتان به تماشایش بنشینید.

شخصیت‌های اصلی سریال شعله

دمت اوگار (جمره): زنی که برای فرار از زندگی اجباری در کنار همسرش با بهانه شرکت در آن مهمانی خیریه، خانه را ترک کرده و با وقوع آتش سوزی سعی دارد نام خود را به لیست فوت شدگان اضافه کند.

هازار ارگوچلو (چیچک): دختر خدمتکاری که در خانه پدری رویا مشغول به کار است. او به اصرار رویا به این میهمانی می‌رود و در جریان آتش سوزی دچار سوختگی شدیدی می‌شود.

دیلان دنیز (رویا): دختر یک سرمایه‌دار ثروتمند است که برای امور خیریه مهمانی را تدارک دیده است. زندگی او پس از جریان آتش‌سوزی دستخوش تغییرات بسیاری می‌شود به طوری که حتی نامزدی خود را بهم می‌زند.

جهانگیر جیهان (عمر): پسر با معرفت محله است. او در نجات رویا از محل آتش سوزی نقش مهمی دارد.

برکای آتش (اوزان): خبرنگاری که دوست صمیمی عمر است. او پیگیر یافتن دلیل واقعی این آتش سوزی است.

سریال شعله با موضوع متفاوتش طرفداران بسیاری دارد و به گونه‌ای نیز در حال اطلاع‌رسانی در زمینه حقوق زنان در کشور ترکیه است. به همین سبب نیز از سمت منتقدین بسیاری مورد حمایت قرار گرفته است.

 

این سریال که تاکنون ۱۳ قسمت از آن پخش شده است همچنان در شبکه شو تیوی هر پنج شنبه با قسمت‌های جدیدش به تلویزیون باز می‌گردد.

برخی بازیگران:

دمت اوگار  Demet Evgar، دیلان چیچک دنیز Dilan Çiçek Deniz، هازار ارگوچلو  Hazar Ergüçlü و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!