ورود

سریال غنچه‌ ‌های زخمی

سریال غنچه‌ ‌های زخمی

سریال غنچه‌ ‌های زخمی و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال غنچه‌ ‌های زخمی Kirgin Çiçekler

ژانر: جنایی، درام، رمانتیک

پخش سریال غنچه‌های زخمی سال ۲۰۱۵ از شبکه آ تیوی شروع شد و تا سال ۲۰۱۸ در ۳ فصل ادامه داشت. این سریال که داستانش در سبک درام بود بینندگان بسیاری به خود جلب کرد.

خلاصه داستان سریال غنچه‌ ‌های زخمی

ایلول دختری ۱۶ ساله، که در ۱۱ سالگی پدرش را از دست داده است به همراه خواهر کوچکش در کنار مادر و ناپدری‌اش زندگی می‌کند. خانه آن‌ها در یکی از محله‌های فقیر نشین شهر است و در شرایط سختی زندگی می‌کنند. ایلول مورد تجاوز ناپدری‌اش کمال قرار می‌گیرد. اما او بعد از آن اتفاق تلخ نه تنها در کنار خانواده‌اش سرپناهی نداشت بلکه مادرش او را به پرورشگاه واگذار کرد. در ادامه داستان شاهد زندگی ایلول در آن پرورشگاه هستیم … ایلول در آنجا با دختران دیگری که هرکدام سرنوشت‌های دردناکی دارند دوستی پایداری را برقرار می‌کند. اتفاق‌هایی که بعدها برای آنها پیش می‌آید، داستان بسیار متفاوتی را به تصویر می‌کشد.

 چند شخصیت مهم دیگر این داستان، که در کنار ایلول دیده می‌شوند

خانم فریده معاون پرورشگاه است که در طبقه زیرین ساختمان پرورشگاه زندگی می‌کند. او نیز در زندگی شخصی‌اش سرگذشت سختی را تجربه کرده و با ازدواج دومش با امید به زندگی ادامه می‌دهد.

آقای توپراک، همسر خانم فریده و دوستدار کودکان و علاقه‌مند به آموزش به آن‌ها است. مردی خوش قلب که به بچه‌های بی‌سرپرست بسیار کمک می‌کند.

سونگل در ۴ سالگی مادرش را از دست داده و پدرش نیز در زندان به سر می‌برد و اقوامش او را به پرورشگاه تحویل داده‌اند. سونگل دارای شخصیت قوی و تندخویی است و همان مقدار هم دل رحمی و مهربانی را در رفتارش می‌توان دید. در ادامه داستان عاشق شدن او یکی از اتفاق‌های متفاوت و جذاب داستان می‌شود. او یکی از بهترین دوستان ایلول است.

جمره از دختران ثروتمند شهر استانبول است. پدرش بعد از ورشکستی اقدام به خودکشی می‌کند. او ابتدا همسرش را کشته و پس از آن به خود نیز تیراندازی می‌کند. جمره که دیگر خانواده ای ندارد توسط اقوام دورش به این پرورشگاه سپرده شده است. میان جمره و فرهنگ آنجا خیلی فاصله است اما جمره باید خود را با محیط وفق دهد.

سریال متفاوت و درام غنچه‌های زخمی در سال‌هایی که پخش می‌شد؛ توجه بینندگان بسیاری را به خود جلب کرده بود. حتی اگر این روزها  بازهم تکرار این سریال پخش شود همچنان می‌تواند بینندگان بسیاری را پای تلویزیون میخکوب کند.

برخی بازیگران :

بیران دالما ایلماز Biran Damla Yilmaz،  ایپک کاراپینارIpek Kara Pinar ، اوزگور چویک Özgür Çevik و….

4.4/5 - (9 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات (4)

 • محمد
  فروردین 15, 1400 از 10:56 ق.ظ پاسخ

  لطفا دوباره بسازید فصل جدید شو خیلی جذاب بود این فیلم و قشنگ ممنون بابات این فیلم ولی هی کاشک فصل جدید داشت 😭😭😭😭😭

 • برفی
  دی 26, 1400 از 11:49 ب.ظ پاسخ

  لطفاً میشه دوباره این سریال و پخش کنید خیلی جذاب و آموزنده بود

 • برفی
  دی 26, 1400 از 11:51 ب.ظ پاسخ

  میشه دوباره پخش بشه این سریال لطفاً . کاملا جذاب و آموزنده بود

 • Ahoora
  اردیبهشت 7, 1401 از 1:28 ب.ظ پاسخ

  وای گوزو