ورود

سریال معلم

سریال معلم

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال معلم
Ögretmen

ژانر: درام، جنایی

این سریال جدید ترک به تهیه کنندگی شرکت Med Yapim  و MF Yapim اولین بار در ماه مارچ سال 2020 از شبکه فاکس ترکیه پخش شد و برداشتی از یک سریال ژاپنی با موضوعی مشابه است.

سریال معلم از همان قسمت اول رتبه‌های خوبی را از نظر بینندگان به دست آورد، بد نیست شما هم خلاصه داستان این سریال را بخوانید و به بینندگان آن بپیوندید.

خلاصه داستان سریال معلم

عاکف معلم فیزیک یک دبیرستان دولتی است و به نظر می‌رسد که انسان ساکت و درون گرایی باشد؛ او 6 ماه پیش، پس از اینکه نامزدش زینب بر اثر تصادفی به کما رفته به این مدرسه منتقل شد و از آن موقع به بعد بدون اینکه توجه کسی به او جلب شود و یا در مرکز توجه قرار بگیرد به کارش ادامه داده است.

بعد از اینکه عاکف در این مدرسه شروع به کار کرد، یکی از دانش آموزانش به اسم رویا دست به خود کشی زد و عاکف تصمیم می‌گیرد که حقایقی که منجر به این خودکشی شده را افشا کند.

رویا ورزشکاری بسیار موفق و آینده‌دار است که خانواده تنگ دستی دارد که در آخرین مسابقه‌اش به استفاده از مواد محرک و دوپینگ متهم می‌شود. او هرچه تلاش می‌کند که بی‌گناهی خود را ثابت کند موفق نمی‌شود و مدت‌ها مورد آزار و اذیت و تهمت‌های زیادی قرار می‌گیرد.

پیشنهاد می‌کنیم برای فهمیدن انتهای این ماجرا، دیدن این سریال جذاب را از دست ندهید.

برخی بازیگران :

ایلکر کاللی  Ilker Kaleli، جرن مورای Ceren Moray، افرا ساراچ‌اغلو Afra Saraçoglu و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!