ورود

سریال گودال(چوکور)

سریال گودال(چوکور)

سریال گودال(چوکور) و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید ، با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال گودال-چوکور(Çukur)

ژانر: اکشن، جنایی

شاید وقتی برای سناریوی این سریال، در سال ۲۰۱۷ پای میز مذاکره نشستند تصور نمی‌شد که این داستان به این شکل هوادارانی را به خود جذب کند که حتی بعد ۳ سال همچنان در صدر جدول پربیننده‌ترین سریال‌ها باقی بماند.

داستانی که هر دوشنبه طرفدارانش از کانال (show tv) بی صبرانه منتظر اتفاقهای جدیدی هستند.

خلاصه داستان سریال گودال(چوکور)

داستان این سریال از این قرار است که محله‌ای به نام گودال(çukur) از شهر استانبول، که در آن مردمانش با جرم و خلافکاری خو گرفته‌اند توسط خانواده‌ای به نام کوچ اوالی (Koçovali) مدیریت می‌شود. این خانواده که باطن و ظاهرش با جرم و خلاف درهم تنیده شده با وجود تمام این شرایط قوانینی برای خود دارد و مهمترینش ممنوعیت مواد مخدر است. مواد مخدر در گودال تولید و مصرف نمی‌شود و فروش آن نیز ممنوع است؛ اما افراد تازه وارد به این محله این قوانین را زیر پا گذاشته‌اند و در پی آن مشکلات و دشمنی‌های زیادی را رقم زده‌اند. هیجان هر قسمت این سریال نفس بیننده‌هایش را در سینه حبس می‌کند و بهترین بازیگرهای ترکیه با عنوان بازیگر مهمان نیز به هیجان هر قسمت سریال اضافه می‌کنند.

این سریال سالهاست در محله بالات – فاتیح استانبول فیلم برداری می‌شود و در برخی از قسمت‌ها بنا به سناریو، فیلمبرداری‌اش در پاریس و برلین انجام می‌شود. داستان و موزیک بی‌نظیر آن باعث شده که تمام آهنگ‌های پخش شده در این سریال در بالاترین میزان جستجو قرار بگیرند.

بازیگر نقش اول سریال گودال (آراس بولوت اینملی) بعد از بازی در نقش شخصیت (یاماچ کوچ اوالی) تبدیل به یکی از ستاره‌های جوان و پر استعداد ترکیه شده است. با توجه به امتیاز بالای سریال همچنان ساخت و پخش آن ادامه دارد و پیشنهاد می‌کنیم که شما هم حتما این سریال را دنبال کنید!

برخی بازیگران :

آراس بولوت ایمنلی (Aras Bulut Iynemli)، رضا کجااوغلو ( Riza Kocaoglu)

 

گالری تصاویر

4.5/5 - (10 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.