ورود

مست عشق، بخشی از فرهنگ ایران در گرو شبکه‌های ماهواره‌ای

مست عشق، بخشی از فرهنگ ایران در گرو شبکه‌های ماهواره‌ای

سریال مست عشق و حاشیه های آن …
با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال مست عشق

مست عشق ساخته دیگری از کارگردان نامی ایرانی حسن فتحی، به بخشی از زندگی شمس و مولانا می‌پردازد.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری انتخاب،

مست عشق ساخته دیگری از کارگردان نامی ایرانی حسن فتحی، به بخشی از زندگی شمس و مولانا می‌پردازد. این فیلم که با حاشیه‌های زیادش در استانبول فیلم برداری شده و هنوز هم فیلم برداری سکانس‌هایی از آن باقی مانده است که به دلیل اختلاف‌های مالی بین سرمایه‌گذار ایرانی و ترک و شیوع بیماری کرونا عقب افتاده است.

سرمایه‌گذار ترک این اثر هنری که قبلا از انجام بیش از 70 ساعت فیلم برداری برای یک فیلم نود دقیقه‌ای انتقاد کرده بود، اعلام کرده تدوین و مراحل فنی این فیلم به پایان رسیده و با توجه به عدم اقدام طرف ایرانی برای اکران، قرارداد پخش آن در قالب سریال «مست عشق» با شبکه‌ای ماهواره‌ایی بسته شده و این روزها دوبله فارسی آن در حال انجام است تا پخش آن آغاز شود. البته هنوز واکنشی از کارگردان و دیگر سازندگان این فیلم منتشر نشده است.

این اثر که با بازی پارسا پیروزفر و شهاب حسینی و بازیگران مشهور ترک مانند: هانده ارچل، ابراهیم چلیکول، سلما ارگچ و … کلید خورده بود و اثری فرهنگی بین ایران و ترکیه است و امیدواری‌هایی زیادی را برای موفقیت این فیلم بر انگیخته بود اما از همان ابتدای مطرح شدن داستان این فیلم، حواشی و واکنش‌هایی از روحانیون را نیز در پی داشت.

یکی دیگر از نقاط قوت این فیلم آواز همایون شجریان و ساز سهراب پورناظری است که به این پروژه پیوستند که می‌توانست تضمینی برای پرفروش بودن این فیلم باشد اما اکنون باید منتظر پخش آن از یک شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان باشیم.

منبع : خبرگزاری انتخاب

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!