ورود

انتخاب نوری بیلگه جیلان به عنوان رئیس هیئت داوران جشنواره بین المللی فیلم مهاجرت

انتخاب نوری بیلگه جیلان به عنوان رئیس هیئت داوران جشنواره بین المللی فیلم مهاجرت

نوری بیلگه جیلان. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

نوری بیلگه جیلان

جشنواره که در آن بیش از پنجاه فیلم نمایش داده داد خواهد شد، میزبان صدها فیلمساز، نمایندگان مطبوعات، شرکت کنندگان از سازمان های غیر دولتی و دانشگاهیان داخلی و خارجی خواهد بود

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آنادولو، نوری بیلگه جیلان به عنوان رئیس هیئت داوران جشنواره بین المللی فیلم مهاجرت، که از ۱۴ تا ۲۱ ژوئن بطور آنلاین و با حمایت وزارت فرهنگ و گردشگری توسط اداره کل مدیریت مهاجرت وزارت کشور تحت نظارت ریاست جمهوری برگزار می شود، انتخاب شد.

جشنواره که در آن بیش از پنجاه فیلم نمایش داده داد خواهد شد، میزبان صدها فیلمساز، نمایندگان مطبوعات، شرکت کنندگان از سازمان های غیر دولتی و دانشگاهیان داخلی و خارجی خواهد بود.

نمایش فیلم در جشنواره مانند جشنواره معمولی با تقویم اعلام شده از قبل برگزار می‌شود.

 

هیئت داوران که از اساتید برجسته بین المللی و ملی صنعت سینما حضور دارند، برای شناسایی بهترین فیلم ها و فیلمنامه ها گرد هم  خواهد آمد.

افراد مشهور از سراسر جهان در جشنواره بین المللی فیلم مهاجرت تجربیات خود را با مخاطبان به اشتراک خواهند گذاشت.

در این رویداد که تعداد محدودی از افراد می توانند در آن شرکت کنند، آموزش های کارشناسی ارشد، کارگاه ها و پانل ها با حضور مدیران، بازیگران و متخصصان صنعت برگزار خواهد شد.

فیلمهای ارزشمندی که در 5 سال گذشته در جشنواره های مهم ترکیه و جهان نمایش داده شده اند، در دو گروه” فیلم بلند بین المللی ” و ” فیلم کوتاه بین المللی” با هم به رقابت می پردازند.

در نتیجه این مسابقه به “بهترین فیلم بلند” 15 هزار یورو، به “بهترین فیلم کوتاه ” و “سناریوی الهام بخش” 5 هزار یورو تعلق می گیرد.

علاوه بر این، در یک مسابقه فیلم کوتاه دیگر که با نام همان قایق (Same Boat) برگزار می شود، هزار یورو به برنده تعلق می گیرد.

منبع : RTL فارسی

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.