ورود

پیست اسکی اولوداغ

پیست اسکی اولوداغ

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

پیست اسکی اولوداغ

این مجموعه را فراموش نکنید.فاصله استانبول تا پیست اسکی اولوداغ حدوداً 3 ساعت است.

به گزارش پین تاتی و به نقل از سایت uludag

مجموعه پیست اسکی اولوداغ که در جنوب غربی شهر بورسا قرار دارد؛ بر روی دو تپه با نام‌های فاتین و کوشاک در مساحتی حدود  ۱۱۳۳۸ هکتار بنا شده است. در این محوطه وسیع، جنگل‌های حفاظت شده‌ای نیز وجود دارد که زیبایی مناظر این منطقه را چندین برابر کرده است.

پیست اولوداغ که در فاصله نیم ساعتی (۳۶ کیلومتر) از شهر بورسا قراردارد از سال ۱۹۶۱ با به رسمیت شناخته‌شدن جنگل‌های حفاظت شده‌اش (پارک ملی) و همچنین برخورداری از امکانات مدرن و ارائه خدمات با کیفیت، در فصل زمستان یکی از مهمترین پایگاه‌های جذب توریست برای کشور ترکیه است.

وجود هتل‌هایی در ارتفاع ۱۸۰۰ متری، پیست اسکی در ارتفاع ۲۲۰۰ متر و بیش از ۲۵۰۰ مترمربع فضای تفریحی در این مجموعه، باعث شده‌است که به یکی از بهترین انتخاب‌ها برای توریست‌ها به شمار برود و سالانه میزبان تعداد فراوانی بازدیدکننده از اقصی نقاط دنیا باشد.

در این روزهای برفی ترکیه، سفر به اولوداغ و تفریح در این مجموعه، اولویت اول و آخر دوست‌داران اسکی است پس اگر شما هم از مناظر و تفریحات برفی لذت می‌برید؛ این مجموعه را فراموش نکنید. ضمناً فاصله استانبول تا پیست اسکی اولوداغ حدوداً 3 ساعت است.

منبع :
سایت uludag

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.