ورود

اقامتگاه در‌استانبول

حالا که استانبول به یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری ایرانی‌ها مخصوصا در فصل مسافرت، تبدیل شده، شاید هزینه هتل و هاستل برای برخی بالا باشد. با توجه به اینکه اکثرا به صورت گروهی و خانوادگی مسافرت می‌کنند و مدت روزهای بیشتری را در استانبول می‌مانند، اقامت در هتل می‌تواند کمی گران دربیاید.

برای همین پین‌تاتی یک پیشنهاد ارزان‌تر به شما می‌دهد. اجاره سوئیت یا آپارتمان. به جای پرداخت هزینه برای اقامت هر نفر در هتل یا هاستل، یک خانه اجاره کنید. این پیشنهاد برای کسانی که می‌خواهند هزینه مسافرتشان پایین بیاید، به شدت کاربردی است.

مشکلات اجاره سوئیت یا آپارتمان در استانبول

در همین ایران هم برای بستن قرارداد خانه، گاهی با مشکل روبه‎‌رو می‌شویم؛ چه برسد به استانبول که نه زبانشان را می‌فهمیم، نه از قوانینشان سر در می‌آوریم و نه از فرم قراردادشان چیزی متوجه می‌شویم. غیر از همه این‌ها، باید کلی از وقتمان را صرف گشتن در املاکی‌ها برای پیدا کردن خانه کنیم. تازه اگر بتوانیم مورد مناسب با قیمت مناسبی پیدا کنیم.

در این شرایط بهتر است که هتل بگیریم یا از کسی که به این موارد مسلط است، کمک بگیریم.

پین‌تاتی، مشاور شما

قبل از این‌که وارد استانبول بشوید، باید محل اقامتتان را مشخص کنید. مثل هتل. ولی چگونه یک سوئیت یا آپارتمان را از ایران رزرو کنیم؟ پین‌تاتی این کار را برای شما انجام می‌دهد. شما منطقه، محدوده قیمت، متراژ، امکانات، مدت اقامت و … را به ما اعلام کنید تا گزینه‌های موجود را به شما پیشنهاد بدهیم.

ترجیح می‌دهید نزدیک میدان تکسیم باشید یا در محله سلطان احمد؟ بخش اروپایی استانبول رو بیشتر دوست دارید یا بخش آسیایی؟ شاید بخواهید در نزدیکی ساحل تنگه بسفر اقامت داشته باشید! می‌خواهید نزدیک بناهای دیدنی استانبول باشید و یا نزدیک مراکز خرید؟

خلاصه هر جا که بخواهید، پین‌تاتی خانه‌های موجود را به شما اعلام می‌کند و پس از موافقت شما، رزرو انجام می‌شود.
تلفن :982122224948+