ورود

فستیوال خرید استانبول

فستیوال خرید استانبول

فستیوال خرید استانبول

فستیوال خرید استانبول ، جشنواره‌ای که نباید از دست داد!

این فستیوال هم فال است هم تماشا

اگر عاشق خرید کردن هستید و به دنبال یک موقعیت عالی برای خرید تا بتوانید از حراج‌های عالی استفاده کنید، فستیوال خرید استانبول را از دست ندهید. این فستیوال یکی از بهترین فرصت‌ها برای استفاده از تخفیف‌های تکرار نشدنی برندهای بزرگ است که در کنار گشت و گذار در استانبول هم فال است و هم تماشا.

زمان برگزاری فستیوال خرید استانبول

امسال به گونه‌ای برنامه ریزی شده که این فستیوال از 30 ام ماه جون الی 17 جولای (10-27 تیرماه) برگزار شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا ممکن است این تاریخ تغییر کند.

برای دریافت اطلاعات دقیق و یا تغییرات در برنامه برگزاری این فستیوال وب‌سایت ما را دنبال کنید.

محل برگزاری فستیوال

این فستیوال در مراکز خرید معروف استانبول (و گاهی بوتیک‌های مستقل در سطح شهر) به طور هم زمان برگزار می‌شود، در طول مدت جشنواره شما با تخفیف‌های فوق العاده‌ای روبرو هستید که شما را ترغیب به خرید بیشتر می‌کند و چنان حراج‌هایی را می بینید که باور کردنی نیست. کلا برنامه فستیوال خرید به حدی اغوا کننده است که تا ریال آخری که در جیب دارید را مجبور هستید خرج کنید. به همه این‌ها شرکت در قرعه کشی‌ خودروهای لوکس هم اضافه کنید. بهتر از این نمی‌شود

برنامه‌های فستیوال خرید استانبول

برنامه‌هایی مثل قرعه‌کشی‌، مسابقه، کنسرت‌های گوناگون و فشن‌شوهای خاص نیز نه تنها در این مراکز خرید، بلکه درنقاط مختلف شهر نیز برگزار می‌شوند.

مراکز خرید معروف استانبول

مراکز خریدی مانند: ایستینیه پارک، فروم استانبول، ونیزیا، زرلو سنتر، کانیون و …. میزبان عاشقان خرید و سرگرمی خواهند بود، پس حتما در برنامه سفر خود بازدید از این مراکز خرید را فراموش نکنید و طوری برنامه ریزی کنید که به تک تک این مراکز خرید سر بزنید چرا که بازدید از هرکدام از آن‌ها شما را شگفت زده خواهد کرد

فستیوال خرید استانبول

فستیوال خرید استانبول، سومین فستیوال خرید در سراسر جهان

سومین فستیوال خرید در سراسر جهان، بعد از فستیوال خرید دوبی و سنگاپور، از لحاظ جذب مخاطب است، همچنین شب‌های زیبای استانبول و کافه‌و رستوران‌های پرشماری که دارد دلیل دیگری برای انتخاب این جشنواره توسط گردشگران است. کافه‌هایی که تا نیمه شب پذیرای شما و کیسه‌های خریدتان خواهند بود حال شما را بهتر می‌کنند و باعث می‌شوند تا خستگی روزتان را با نوشیدن یک فنجان چای ترکی و باقلوا از تن بدر کنید.

پس اگر به دنبال یک سفر رویایی هستید این فستیوال را از دست ندهید

خدمات پین‌تاتی

لطفا اگر سوال یا تجربه‌ای از حضور در جشنواره استانبول دارید به صورت کامنت در زیر پست بنویسید.

ممنون که با پین‌تاتی همراه هستید.

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *