ورود

خرید سیم کارت ترکیه و نکات مهمی که باید بدانید

خرید سیم کارت ترکیه و نکات مهمی که باید بدانید

همه می‌دانیم که سفر بدون اینترنت نمی‌شود.

خرید سیم کارت ترکیه. غیر از پست کردن عکس‌ها در اینستاگرام و لایو گرفتن‌ها و استوری کردن سفر برای دوستان، اینترنت کاربرد مهم دیگری هم دارد و آن مسیریابی در استانبول است. قرار است پین‌تاتی بهترین مسیر را به ما بگوید و اگر گم شدیم، راه درست را به ما نشان دهد؛ ولی بدون اینترنت؟!!

چرا خرید سیم کارت ترکیه؟ چرا در سفر به استانبول به اینترنت همراه نیاز داریم؟

یک لحظه تصور کنید در خیابان ایستاده‌اید بدون اینترنت! حتی تصورش هم ناخوشایند است.

مگر می‌شود بدون اینترنت؟

در همین تهران خودمان هم وقتی می‌خواهیم به جایی برویم، با اپلیکیشن آن را سرچ می‌کنیم تا بهترین و سریع‌ترین مسیر را به ما پیشنهاد دهد.

یا اگر دنبال آدرسی می‌گردیم خیلی راحت با یک سرچ ساده آن را پیدا می‌کنیم. شاید هم می‌خواهیم به نزدیکترین رستوران، داروخانه، بیمارستان، شیرینی فروشی و … برویم. بدون اینترنت واقعا دچار زحمت می‌شویم. یا اصلا در پارک نشسته‌ایم. حوصله‌مان سر رفته و با گشتن در شبکه‌های اجتماعی خودمان را مشغول می‌کنیم. حالا فکر کنید که در یک کشور خارجی هستید.

جایی که هم‌زبانی در اطرافتان نیست. بدون اینترنت واقعا شدنی است؟

مخصوصا در استانبول که اکثر مردم آن مسلط به انگیسی نیستند و تنها راه برقراری ارتباط با آن‌ها زبان ترکی استانبولی است. پیدا کردن مسیر مناسب برای رسیدن به مقصد، بدون داشتن یک اینترنت همراه هم وقت ما را می‌گیرد و هم باعث خستگی می‌شود. بیایید کمی این موضوع را بشکافیم.

مزایای خرید سیم کارت ترکیه و داشتن اینترنت همراه در استانبول

1- مسیریابی:

الان در استانبول هستیم و قرار است حسابی از سفرمان لذت ببریم. می‌خواهیم از هتل خارج شویم و به سمت یک مرکز خرید معروف یا یک مکان دیدنی مثل مسجد ایاصوفیه که از هتل محل اقامت ما فاصله دارد، برویم.

شاید بعضی‌ها بگویند اینترنت همراه نیازی نیست؛

با استفاده از اینترنت وای فای هتل مسیر را پیدا می‌کنیم و نقشه را در گوشی ذخیره می‌کنیم و بعد راه می‌افتیم. شاید روی کاغذ این حرف صحیح و منطقی به نظر بیاید، ولی در واقعیت اتفاق چیز دیگری‌ست. با توجه به وسعت شهر استانبول، نیاز داریم تا از چند خط مترو یا اتوبوس برای رسیدن به مقصد مورد نظرمان استفاده کنیم. به همین خاطر برای پیدا کردن ایستگاه اتوبوس یا دلموش و … امکان دارد به مشکل بخوریم. مثلا اگر بخواهیم از میدان تکسیم تا یک مسیر نه چندان دور مثل مسجد ایاصوفیه برویم، باید چکار کنیم؟ اول در گوگل مپ مبدا و مقصد را مشخص می‌کنیم و بر اساس لوکیشن ما، گوگل چند مسیر به ما پیشنهاد می‌دهد.

اما چطور ایستگاه مترو را پیدا کنیم و یا پس از رسیدن به ایستگاه آخر مترو، چگونه ایستگاه اتوبوس را پیدا کنیم؟

پس از خروج از ایستگاه مترو باید به سمت چپ برویم یا راست یا حتی مستقیم تا به ایستگاه اتوبوس برسیم؟ البته از قدیم گفتن آدم پرسون پرسون تا خونه خدا هم میتونه بره! اما واقعا ارزش دارد این قدر سختی تحمل کنیم؟ با استفاده از اینترنت گوشی خیلی راحت می‌توانیم مسیر مورد نظر را پیدا کنیم. و اگر به هر علت مسیر را گم کردیم یا خط مترو یا اتوبوسی را اشتباه سوار شدیم، به راحتی می‌توانییم به مسیر درست برگردیم.

2- ترجمه آنلاین:

سرویس‌های جدید گوگل مانند، مترجم گوگل (google translate) که به صورت اپلیکیشن هم بر روی گوشی‌ها مورد استفاده هست، در سفر کمک بزرگی به ما می‌کند. در استانبول اکثر اجناس آرایشی و بهداشتی و کالاهای تولیدی به زبان ترکی بوده و خبری از زبان انگلیسی بر روی اجناس نیست. در صورت داشتن اینترنت همراه و نصب اپلیکیشن مترجم گوگل فقط کافی است وارد اپلیکیشن شده و پس از انتخاب زبان ترکی، گوشی‌تان را روی محصول بگیرید. مثل آب خوردن و در کمترین زمان نوشته‌ها ترجمه می‌شود و شما اطلاعات لازم را به دست خواهید آورد.

3- امکان دسترسی آسان به اینترنت:

از همه این‌ها گذشته گاهی به هر دلیلی که از قبل قابل پیش‌بینی نیست، دسترسی به اینترنت آنقدر لازم می‌شود که حاضریم به هر دری بزنیم تا فقط لحظه‌ای به اینترنت متصل شویم تا مشکل خود را رفع کنیم. همه ما حداقل یک بار این موقعیت را تجربه کرده‌ایم. پس بهتر است ریسک نکنیم.

4- پین‌تاتی:

پین‌تاتی در زمینه مسیریابی و معرفی دیدنی‌ها، مراکز خرید، اوت‌لت‌ها، تخفیف‌ها، جشنواره‌ها و … در کنار شماست تا سفر راحت‌تر و پرشورتری را تجربه کنید. اگر می‌خواهید پین‌تاتی همیشه همراه شما باشد، نیاز به اینترنت همراه دارید. پین‌تاتی با ارائه سیمکارت ترک تلکام در ایران کار شما را راحت کرده تا بدون هیچ دردسری، سیمکارت را پیش از سفر به استانبول دریافت کنید.

اگر عازم استانبول هستید، نیازی نیست با دوستان و فامیل خداحافظی کنید. با اینترنت همراه، دائم باهاشون در ارتباط خواهید بود.

پین‌تاتی قرار است همه چیز را درباره خرید سیم کارت و فعال کردن اینترنت به ما بگوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:

خرید سیم کارت ترکیه

خرید سیم کارت ترکیه در ایران. این یک شوخی نیست. خیلی هم جدی است.

ما می‌توانیم سیم کارت ترک تلکام را در ایران بخریم.

پین‌تاتی یک کار جدید کرده و آن این است که به کسانی که قصد دارند به ترکیه و استانبول سفر کنند،

پیش از سفر و همین جا در ایران سیم کارت ترک تلکام می‌دهد.

یعنی بعد از این که بلیط هواپیما را خریدیم و هتل را رزرو کردیم، از طریق پین‌تاتی سیم کارت و استانبول کارت را هم می‌خریم.

به این صورت وقتی وارد استانبول می‌شویم کاری نداریم جز لذت و تفریح!

سیم کارت ترکیه

سیم کارت ترکیه را چطور تهیه کنیم؟

اگر تصمیم دارید تا یک سفر بی دردسر داشته باشید و دوست دارید تا قبل از سفر همه کارهایتان را انجام داده باشید و مطابق با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده‌اید سفر را آغاز کنید؛ پس بهتر است تا بدون نگرانی سیم کارت‌تان را از پین تاتی بخرید.

چرا سیم کارت ترکیه بخرید؟

راستش را بخواهید، وقتی وارد فرودگاه استانبول می‌شوید، خودتان متوجه همه چیز خواهید شد؛ آن‌جا همه چیز را بر اساس قیمت‌های بین المللی می‌فروشند و سیم کارت هم از این قضیه مستثنی نیست. پس اولین فکری که خواهید کرد این است که بیخیال خرید سیم کارت در فرودگاه شوید و در جایی نزدیک به هتل دنبال خرید سیم کارت باشید. مثلا حوالی خیابان استقلال. فکر بدی هم نیست به یکی از نمایندگی‌های اپراتورهای تلفن همراه وارد می‌شوید و تقاضای سیم کارت می‌کنید!

خب داستان از همین‌جا شروع می‌شود!!

 • آیا به زبان ترکی یا انگلیسی مسلط هستید؟
 • آیا فروشنده به زبان انگلیسی مسلط است تا متوجه درخواست شما شود؟
 • کدام اپراتور بهتر است؟
 • آیا قیمتی که در این نمایندگی به شما اعلام می‌شود، نرخ مصوب اپراتور است یا چشم‌شان به توریست خورده و قیمت را بالا برده‌اند؟
 • کدام بسته اینترنتی را باید انتخاب کنید؟
 • آیا با دادن پاسپورت به فروشنده، نام و نام خانوادگی شما درست تایپ می‌شود؟

نکته: اگر در هنگام نوشتن نام و نام خانوادگی شما توسط اپراتور اشتباهی صورت بگیرد و در طول سفر، سیم کارت شما به مشکلی بخورد، امکان گرفتن سیم کارت مجدد وجود ندارد؛ زیرا بر اساس اطلاعات ثبت شده امکان صدور مجدد سیم کارت وجود دارد. پس اگر دقت نکنید پول شما به هدر رفته است.

حالا یک سوال؟

آیا خرید سیم کارت در استانبول با این همه دردسر می ارزد؟

خیلی شیک تلفن را بردارید؛ با پین تاتی تماس بگیرید و درخواست سیم کارت کنید.

شرایط و مراحل خرید سیم کارت ترک تلکام

 1. سفارش سیم کارت ترک تلکام
 2. ارسال کپی پاسپورت به شماره واتساپ پین تاتی
 3. واریز وجه سیم کارت به حساب پین تاتی .
 4. تایید و پر کردن فرم تحویل سیم کارت

نکته: با توجه به قوانین اپراتورهای همراه ترکیه،  فعال‌سازی سیم‌کارت، تنها پس از ورود به کشور ترکیه و درج شدن مهر ورود در پاسپورت  امکان‌پذیر است. بلافاصله پس از ورود و مهر شدن پاسپورت‌تان توسط افسر اداره گذرنامه یک عکس از صفحه مهر شده گرفته و با اینترنت فرودگاه از طریق واتساپ، عکس را برای پین تاتی بفرستید تا ظرف مدت ۲ ساعت سیم‌کارت شما فعال شود.

به همین راحتی!!

خرید سیم کارت ترکیه در استانبول؟

حالا اگر کسی اصلا حواسش به سیم کارت نبود و تازه بعد از رسیدن به فرودگاه استانبول یاد سیم کارت و اینترنت افتاد، چه کار کند؟

اولین جایی که می‌توانیم سیم کارت بخریم در فرودگاه‌ جدید استانبول است.

بله! از هواپیما که پیاده شدیم و چمدان‌هایمان را تحویل گرفتیم، در مسیر خروج از فرودگاه کلی غرفه و مغازه می‌بینیم.

یکی از این‌ها غرفه اپراتورهای تلفن همراه ترکیه است؛ ترکسل، ترک تلکام و وُدافون!

شاید یکی بپرسد که از کدام بخریم؟ کدام ارزان‌تر است؟

کدام برای سفر چند روزه به‌صرفه‌تر است؟ برای خرید سیم کارت به چه مدارکی نیاز داریم؟

صبر کنید! پین‌تاتی به همه سوال‌ها جواب می‌دهد.

از نظر پین‌تاتی بهتر است عجله نکنیم و از خیر غرفه‌های داخل فرودگاه استانبول بگذریم.

چون معمولا قیمت اجناس و کالاهای فرودگاه از قیمت‌های داخل شهر کمی بالاتر است.

پس از مراجعه به هتل و تحویل گرفتن اتاق، کافیه یه سری به پین‌تاتی بزنیم.

آدرس نزدیک‌ترین نمایندگی اپراتور تلفن همراه را می‌گیریم و با خیال راحت یک سیم کارت ترک تلکام می‌خریم.

اپراتورهای تلفن همراه در ترکیه

طبق آخرین آمار پین‌تاتی، ترکیه چهار تا اپراتور تلفن همراه دارد: ترک تلکام، ترکسل، وُدافون و آوِا. حالا ببینیم هر کدام چه ویژگی‌هایی دارند.

ترکسل (Turkcell)

ترکسل بزرگترین اپراتور تلفن و اینترنت ثابت و همراه در ترکیه هست، ولی این دلیل به خوب بودن آن نیست. چرا که خدمات این اپراتور را سایر اپراتورهای تلفن همراه در ترکیه انجام می‌دهند، اما با قیمتی مناسب‌تر. ایرانی‌ها هم به خاطر اسم این اپراتور، اعتماد بیشتری به آن می‌کنند و اکثرا سیم کارت این اپراتور را می‌خرند.

ترک تلکام (Turk Telekom)

یک شرکتی که این روزها از آن زیاد حرف زده می‌شود و امکانات خوبی به مشتریان خودش ارائه می‌دهد. آنتن‌دهی خوب و اینترنت پر سرعت در تمام نقاط استانبول. همان طور که گفتیم از طریق پین‌تاتی می‌توانیم یک سیم کارت ترک تلکام در ایران تهیه کنیم و با خیال راحت به سفر بپردازیم. این شرکت برای گردشگران خارجی هم پیشنهادات خوبی دارد که در مطالب دیگر به آن می‌پردازیم.

ودافون (Vodafone)

بزرگترین شرکت ارتباطات سیار جهان محسوب می‌شود و در کشورهای مختلف از جمله ترکیه فعالیت می‌کند. گفته می‌شود که آنتن‌دهی وُدافون در مناطق دور افتاده استانبول کمی ضعیف است.

آوا (Avea)

ایرانی‌ها کمتر این اپراتور را می‌شناسند. آوا که در سال ۲۰۰۴ فعالیت خودش را در زمینه فروش سیم کارت و اینترنت شروع کرده، در ابتدا با اپراتور ترک تلکام فعالیت می‌کرد. اما در حال حاضر با ودافون همکاری می‌کند.

ودافون (Vodafone)

بزرگترین شرکت ارتباطات سیار جهان محسوب می‌شود و در کشورهای مختلف از جمله ترکیه فعالیت می‌کند.

گفته می‌شود که آنتن‌دهی وُدافون در مناطق دور افتاده استانبول کمی ضعیف است.

ترک تلکام (Turk Telekom)

یک شرکتی که این روزها از آن زیاد حرف زده می‌شود و امکانات خوبی به مشتریان خودش ارائه می‌دهد.

آنتن‌دهی خوب و اینترنت پر سرعت در تمام نقاط استانبول.

همان طور که گفتیم از طریق پین‌تاتی می‌توانیم یک سیم کارت ترک تلکام در ایران تهیه کنیم و با خیال راحت به سفر بپردازیم.

این شرکت برای گردشگران خارجی هم پیشنهادات خوبی دارد که در مطالب دیگر به آن می‌پردازیم.

ترکسل (Turkcell)

ترکسل بزرگترین اپراتور تلفن و اینترنت ثابت و همراه در ترکیه هست، ولی این دلیل به خوب بودن آن نیست.

چرا که خدمات این اپراتور را سایر اپراتورهای تلفن همراه در ترکیه انجام می‌دهند، اما با قیمتی مناسب‌تر.

ایرانی‌ها هم به خاطر اسم این اپراتور، اعتماد بیشتری به آن می‌کنند و اکثرا سیم کارت این اپراتور را می‌خرند.

آوا (Avea)

ایرانی‌ها کمتر این اپراتور را می‌شناسند.

آوا که در سال ۲۰۰۴ فعالیت خودش را در زمینه فروش سیم کارت و اینترنت شروع کرده، در ابتدا با اپراتور ترک تلکام فعالیت می‌کرد.

اما در حال حاضر با ودافون همکاری می‌کند.

سیم کارت ترک تلکام

برای خرید سیم کارت ترکیه به چه مدارکی نیاز داریم؟

فقط پاسپورت! پاسپورت را که به اپراتور تحویل می‌دهیم، یک فرم به ما می‌دهد که آن را باید پر می‌کنیم.

فرم به زبان انگلیسی است. اگر از آن چیزی سر درنمی‌آوریم از اپراتور یا مشتریان دیگر کمک بگیریم.

به احتمال زیاد یک ایرانی آن‌جا پیدا شود.

چون تجربه نشان داده در هر پنج متر مربع از استانبول حداقل دو ایرانی پیدا می‌شود!

چه نوع سیم کارتی بخریم؟

مثل ایران، اپراتورهای ترکیه هم دو نوع سیم کارت می‌فروشند: دائمی و اعتباری یا موقت.

مسافران تنها می‌توانند از سیم کارت‌های اعتباری استفاده کنند.

چون سیم کارت دائمی فقط و فقط برای افرادی است که شهروند ترکیه باشند.

علاوه بر همه این‌ها، برای یک اقامت چند روزه، خریدن سیم کارت اعتباری خیلی به‌‌صرفه‌تر است.

چطور سیم‌ کارت را فعال کنیم؟

بستگی دارد از کدام اپراتور سیم کارت می‌خریم. چون فعال‌سازی هر کدام متفاوت است.

اگر از پین‌تاتی سیم کارت ترک تلکام خریده باشیم، برای فعال کردن آن، باید یک پیامک خالی به شماره ۵۵۵۵ بفرستیم.

بعد از گرفتن پاسخ از شماره ۲۴۳۸، کلمه EVET (به معنی بله) را ارسال کنیم.

به این صورت سیم کارت فعال می‌شود و می‌توانیم از امکانات آن استفاده کنیم.

برای اطلاع از باقیمانده اعتبار سیم‌کارت‌ هم باید کد #۱۲۳* را شماره‌گیری کنیم.

برای فعال کردن سیم کارت ترکسل باید کلمه «Evet» را به شماره ۲۲۲ ارسال کنیم.

برای این که بفهمیم سیم کارت‌مان چقدر اعتبار دارد، شماره #159* را بگیریم.

و اما وُدافون! برای فعال کردن این سیم‌کارت باید کلمه SORGU را به شماره ۳۶۳۶ ارسال کنیم.

برای اطلاع از باقیمانده شارژ، کلمه OZET را به شماره ۷۰۰۰ بفرستیم.

سیم کارت ترکیه

چگونه از غیرفعال شدن سیم کارت جلوگیری کنیم؟

شاید بخواهیم باز به استانبول برگردیم. تکلیف سیم کارتی که خریدیم چه می‌شود؟ اگر سفر بعدی ما به استانبول در کمتر از 6 ماه اتفاق بیفتد که مشکلی نیست و می‌توانیم از همان سیم کارت استفاده کنیم. ولی در صورتی که فاصله زمانی بین سفر اول و دوم ما بیش از شش ماه شود چه؟ بگذاریم سیم کارت بسوزد؟ نه! ما برای این کار دو راه داریم:

number2-2

راه دوم فعال کردن رومینگ سیم کارت در ایران است. هر چند وقت یک بار از سیم کارت استفاده ‌کنیم، مشکل غیرفعال شدن آن منتفی می‌شود. به این صورت سیم کارت را می‌توانید برای سفرهای بعدی هم داشته باشید.

number1-2

سیم کارت را به دوست یا آشنایی بدهیم که پیش از سفر ما به ترکیه یا استانبول سفر می‌کنند. هم کار آن‌ها راه می‌افتد هم سیم کارت ما نمی‌سوزد.

number1-2

سیم کارت را به دوست یا آشنایی بدهیم که پیش از سفر ما به ترکیه یا استانبول سفر می‌کنند. هم کار آن‌ها راه می‌افتد هم سیم کارت ما نمی‌سوزد.

number2-2

راه دوم فعال کردن رومینگ سیم کارت در ایران است. هر چند وقت یک بار از سیم کارت استفاده ‌کنیم، مشکل غیرفعال شدن آن منتفی می‌شود. به این صورت سیم کارت را می‌توانید برای سفرهای بعدی هم داشته باشید.

اپلیکیشن ترک‌تلکام

اپلیکیشن‌ترک‌تلکام؛ یک خدمت عالی برای کاربران و مشترکان این اپراتور ترک است که با آن به آسانی می‌توانید شارژ بخرید و بسته اینترنتی یا مکالمه همراهی خود را انتخاب کنید. یکی از نکات جالب این اپلیکیشن، دادن جایزه به مشترکان است که به صورت شانسی و با زدن دکمه جایزه به شما هدیه‌ای از طرف ترک تلکام اهدا می‌شود. معمولا هدیه بر اساس رفتار شما و نیاز شماست. به طور مثال اگر از اینترنت بیشتر استفاده می‌کنید به شما ۱ گیگابایت یا بیشتر اینترنت هدیه می دهد و یا اگر اهل مکالمه و ارسال پیامک هستید؛ بسته مکالمه همراهی هدیه می‌دهد.

کلا همه اپراتورهای تلفن همراه برای جذب مشترک بیشتر دائما در رقابت هستند و امکانات جدید را برای سهولت کاربر ارائه می کنند. برای دانلود این اپلیکیشن بهتر است سری به اپ استور و گوگل پلی بزنید و گزینه ترک تلکام را سرچ کنید. برای راحتی شما لینک دانلود را اینجا می‌گذارم.

البته برای خرید شارژ از اپلیکیشن باید حتما در یکی از بانک‌های ترکیه حساب داشته باشید تا به وسیله کارت عابر بانک بتوانید بسته موردنظرتان را انتخاب و خریداری کنید.

اگر چنانچه نیاز به شارژ سیم کارتتان داشته باشید؛ روی کمک پین تاتی حساب کنید.

بهترین سیم کارت ترکیه در سال ۲۰۲۰

شاید شما هم الآن احساس کنید سردرگم شده‌اید؛ با چمدانی رها در فرودگاه استانبول شبیه به کسی که با کلی قطعه ناشناخته پازل روبه‌روست و نمی‌داند کدامشان، بهترین قطعه برای انتخاب است!

اما برای این‌که کارتان راحت‌تر شود بهتان می‌گویم که شاید بهترین سیم کارت برای خریدن ترک تلکام است که نسبت به چیزی که می‌پردازید و چیزی که می‌گیرید تعادل بهتری برقرار است.

نکات تکمیلی در خصوص خرید سیم کارت در ترکیه:

 • بخشی از ترکیه در قاره اروپا واقع شده است اما جزو اتحادیه اروپا نیست. بنابراین از رومینگ رایگان سیم کارت‌های اروپایی در این منطقه خبری نیست.
 • قیمت سیم کارت‌های ان‌جوی در تمام شهر یکسان است. چون گاهی فروشگاه‌های رسمی ان جوی معمولا بیش از حد شلوغ می‌شود می‌توانید فروشگاه های محلی را برای خرید انتخاب کنید.
 • سیم کارت‌های دیگر ترک در فرودگاه کمی گران‌تر هستند؛ بنابراین بهتراست اگر غذا روی گاز ندارید وعجله‌ای در کار نیست، صبر کنید تا به شهر برسید.
 • مکالمه‌های رایگانی که در بسته‌های سیم کارت ها دارید شامل مکالمه با خارج از کشور نمی‌شود.
 • نکته مهم اینکه در تمام مراحل خرید سیم کارت قبل از سفر به ترکیه روی کمک پین تاتی حساب کنید.

سیم کارت‌ها چقدر اعتبار دارند؟

به محض این که پا از کشور ترکیه بیرون بگذاریم، سیم کارت‌مان غیرفعال می‌شود.

پس باید حواسمان باشد که بسته‌ای که می‌خریم با مدت اقامتمان جور دربیاید.

مثلا اگر قرار است یک هفته در استانبول بمانیم، بسته چندماهه نخریم!

راستی سیم کارت‌های اعتباری کشور ترکیه فقط ۳ ماه اعتبار دارند.

اگر بعد از این مدت شارژ نشوند، خود به خود از کار می‌افتند.

4.5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات (86)

 • Amin
  فروردین 20, 1399 از 5:56 ق.ظ پاسخ

  سلام
  ممنون از توضیحات کاملتون.
  میخواستم ببینم قیمت سیم کارت ترک تلکام در ایران چند چقدر هست؟
  و چند روز طول میکشه تا تحویل بشه؟

  • pintati
   فروردین 20, 1399 از 6:43 ق.ظ پاسخ

   سلام
   وقت بخیر
   سیم کارتی که ما تقدیمتون میکنیم ترک تلکام هست و اگر تهران تشریف دارید با پیک خدمتتون ارسال میشه.
   چنانچه تمایل به خرید سیم کارت دارید برای اطلاع از شرایط لطفا با دفتر به شماره ۲۲۲۲۴۹۴۸ تماس بگیرید. یا شمارتون رو برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • ریواس
  اردیبهشت 6, 1399 از 10:58 ق.ظ پاسخ

  چطور میتونم سیم کارت تهیه کنم؟؟ هزینه اش چقدره؟

  • pintati
   اردیبهشت 9, 1399 از 3:22 ب.ظ پاسخ

   سلام
   وقت بخیر
   لطفا جهت خرید سیم کارت با شماره ۲۲۲۲۴۹۴۸ تماس بگیرید.
   ممنون

 • اشکان
  اردیبهشت 10, 1399 از 11:00 ق.ظ پاسخ

  من تا الان دوبار رفتم استانبول. واقعا بدون اینترنت توی خیابون آدم پیر میشه. اونجا هم هرکی یه قیمت میده سیمکارت رو همه هم گرون. خیلی خوشحالم که شما سیم کارت ترکیه رو همینجا بهمون میدید. توی سفر بعدیم حتما ازتون میگیرم.
  باید با تلفن شرکتتون تماس بگیرم؟

  • pintati
   اردیبهشت 10, 1399 از 6:17 ب.ظ پاسخ

   سلام .
   وقتتون بخیر
   لطفا جهت خرید سیم کارت با شماره ۲۲۲۲۴۹۴۸ تماس بگیرید.
   کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.
   ممنون از شما که پین‌تاتی رو دنبال می‌کنید.

   • Sarah
    تیر 22, 1399 از 2:17 ق.ظ پاسخ

    وقت به خیر
    یعنی فروش سیم کارت ترکیه رو هم انجام میدید؟

    • pintati
     تیر 22, 1399 از 9:32 ق.ظ پاسخ

     وقت شما هم بخیر
     از پین تاتی می توانید سیم کارت ترک تلکام را تهییه نمایید.

 • ریواس
  تیر 17, 1399 از 11:03 ق.ظ پاسخ

  برای داشتن اینترنت ترکیه عالیه

  • pintati
   تیر 17, 1399 از 3:22 ب.ظ پاسخ

   بله کاملا.
   ممنون که با ما همراه هستید🌸🙏🏼

 • Suzan
  تیر 21, 1399 از 3:47 ب.ظ پاسخ

  سلام وقت بخیر مطالب بسیار جالب بود ممکنه لطفا قیمت سیم کارت ترک تلکام رو بفرمائید

  • pintati
   تیر 22, 1399 از 9:36 ق.ظ پاسخ

   سلام وقت شما بخیر
   قیمت های سیم کارت ترک تلکام را به ایمیلتون فرستاده شده.لطفا چک فرمایید.
   🌸🙏🏼

  • علی
   آبان 18, 1399 از 11:50 ب.ظ پاسخ

   سلام وقت بخیر.
   قیمت سیم کارتهای ترکیه رو خواستم و اگه سیم کارت دیتا هست قیمتشو محبت کنید ممنون میشم

   • pintati
    آبان 19, 1399 از 9:42 ق.ظ پاسخ

    سلام وقت شما هم بخیر
    قیمت سیم کارت اعتباری ترک ۲۰۰لیر است و مدت اعتبارش ۳ ماه است.روی خود سیم کارت ۴ گیگ هم اینترنت دارد.

   • مهدی
    آذر 25, 1399 از 3:07 ب.ظ پاسخ

    سلام .من سیم کارت ترکیه را میخوام در ایران استفاده کنم برای کیف پول پرفکت مانی و وبمانیم میخوام . چون اینا با ایران وریفای میشن ولی برای پرداخت در بعضی سایت ها محدودیت داره برای ایران
    و مجبورم با سیم کارت کشور ترکیهwallet بسازم و مدارک تزکیه …

    حالا یه سیم کارتی از ترکیه میخوام که توی ایران راحت جواب بده و sms که بهش ارسال میشه را کدش را بدد
    و اینکه مدام نیاز به شارژ سیم کارت نباشم.

    و سیم کارت هم تحت هیچ شرایطی نسوزه
    یعنی سیم کارت دائمی باشه

    و هم اینکه فعال باشه
    چون فعلا من ترکیه سفر نمیکنم ..

    اگه میشه قیمت انواع و اقسام سیم کارت های اعتباری و دائمی ترکیه را برام ایمیل کنید با تشکر

    • pintati
     آذر 25, 1399 از 4:51 ب.ظ پاسخ

     با سلام و احترام

     لطفا به ایمیل زیر شماره تماس خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .
     info@pintati.com

     پین تاتی

 • محمد امین
  تیر 22, 1399 از 7:56 ق.ظ پاسخ

  اینترنت داشتن تو استانبول خیلی مهمه اگر بشه سیم کارت رو قبل سفر تهیه کرد خیلی عالیه.

  • pintati
   تیر 22, 1399 از 9:29 ق.ظ پاسخ

   برای تهیه سیم کارت قبل از سفر با پین تاتی تماس بگیرید
   🌸🙏🏼

 • سهیلا
  تیر 22, 1399 از 6:53 ب.ظ پاسخ

  سلام‌خسته نباشید
  چند روز طول میکشه سیم کارت رو تحویل بگریم

  • pintati
   تیر 23, 1399 از 10:38 ق.ظ پاسخ

   لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا زمان دقیقش بهتون اطلاع بدن
   با شماره زیر تماس بگیرید
   982122224948+

 • Suzan
  تیر 23, 1399 از 10:03 ق.ظ پاسخ

  برای سیم کارت استانبول فقط همین اپراتورها هست؟

  • pintati
   تیر 23, 1399 از 11:01 ق.ظ پاسخ

   بله همین اپراتورهایی که ذکر شده در متن بالا برای سیم کارت وجود دارد

 • شهلا
  تیر 23, 1399 از 10:06 ق.ظ پاسخ

  چطور میتونم سیم کارت ترکیه رو بخرم

  • pintati
   تیر 23, 1399 از 10:58 ق.ظ پاسخ

   پین تاتی خدمات برای خرید سیم کارت ترک تلکام را دارد.
   اگر سوالی داشید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • Sahar
  تیر 23, 1399 از 5:09 ب.ظ پاسخ

  انواع سیم کارت های ترکیه فقط همینه؟

  • pintati
   تیر 24, 1399 از 10:10 ق.ظ پاسخ

   بله انواع سیم کارت های ترکیه همین ها هستند.

 • mohammadreza
  تیر 23, 1399 از 6:17 ب.ظ پاسخ

  با سلام
  آیا میتوان از اینن سیمکارت ها برای افتتاح حساب بانکی استفاده کرد و بعد از سه ماه طبق قوانین سیمکارت توریستی باطل نمیشوند؟

  • pintati
   تیر 23, 1399 از 7:37 ب.ظ پاسخ

   سلام وقتتون بخیر

   اگر اقامت داشته باشد مشکلی برای سیم کارت شما پیش نمیاد و تا زمانی که موبایلتون فعال باشه کار میکنه و در صورتی که ایران هم بیاید باید شارژش کنید مثلا هر ۳ ماه یکبار شارژش کنید تا نسوزه. اگر هم بخواید پیامکش در ایران فعال بشه باید در ترکیه درخواست فعال شدن رومینگش رو بدید.

 • سارا
  تیر 26, 1399 از 1:40 ب.ظ پاسخ

  سلام
  چطور میتونیم سیم کارت ترکیه رو بخریم؟

  • pintati
   تیر 26, 1399 از 2:41 ب.ظ پاسخ

   سلام
   ممنون که با پین تاتی همراه هستید.
   لطفا با شماره دفتر تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند.

 • سارا
  تیر 26, 1399 از 1:41 ب.ظ پاسخ

  سلام
  برای سیم کارت استانبول فقط همین اپراتورها هست؟

  • pintati
   تیر 26, 1399 از 2:40 ب.ظ پاسخ

   سلام
   ممنون که با پین تاتی همراه هستید.
   بله ۳ تا اپراتور اصلی در ترکیه فعالیت می‌کنند. ترک تلکام، ترکسل و ودافون

 • آرش
  تیر 27, 1399 از 10:16 ق.ظ پاسخ

  با سلام
  چطور میتونیم سیم کارت ترکیه رو بخریم

  • pintati
   تیر 27, 1399 از 1:41 ب.ظ پاسخ

   سلام
   ممنون که با پین تاتی همراه هستید.
   برای خرید سیم کارت ترک تلکام و راهنمایی بیشتر شماره خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان پین تاتی در اسرع وقت با شما تماس بگیرن.

 • احسان
  مرداد 23, 1399 از 6:56 ب.ظ پاسخ

  برای استفاده سیم کارت ترکیه در ایران باید چکار کنیم؟

  • pintati
   مرداد 23, 1399 از 7:26 ب.ظ پاسخ

   لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

 • امیر
  مرداد 30, 1399 از 11:17 ق.ظ پاسخ

  آیا امکان استفاده همزمان از سیم ترک یعنوان سیم اول و سیم ایرانی بعنوان سیم دوم در گوشی ریجستر شده در ترکیه وجود داره؟

  • pintati
   مرداد 30, 1399 از 9:14 ب.ظ پاسخ

   لطفا برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • Mahsa
  مهر 4, 1399 از 2:31 ق.ظ پاسخ

  سلام
  چطور می شه بعد از اینکه وارد ایران شد همچنان به سیم کارت ترک تلکام sms بیاد؟

  • pintati
   مهر 5, 1399 از 9:56 ق.ظ پاسخ

   سلام
   در ترکیه باید رومینگ فعال کنید تا بتونید sms دریافت کنید.
   با احترام پین تاتی

 • ایمان اسلامی
  مهر 10, 1399 از 10:38 ب.ظ پاسخ

  لطفا قیمت سیم کارت رو بنویسید

  • pintati
   مهر 12, 1399 از 9:38 ق.ظ پاسخ

   سیم کارت ترک تلکام ۲۰۰ لیر

 • احسان
  مهر 12, 1399 از 2:16 ب.ظ پاسخ

  سیم کارت ترک تلکام دایمی هست یا اعتباری؟

  • pintati
   مهر 12, 1399 از 3:33 ب.ظ پاسخ

   سیم کارت ترک تلکام هم اعتباری دارد و هم دایمی.
   ولی برای توریست اعتباری هست و مدت آن ۳ ماه است.
   اگر اقامت نداشته باشید نمی تونید دایمی داشته باشید.

   برای تهییه سیم کارت اعتباری با کارشناسان پین تاتی تماس بگیرید.

 • احمدی
  مهر 23, 1399 از 7:03 ب.ظ پاسخ

  قیمت سیم کارت ترکیه چقدر هست و چقدر اینترنت داره؟

  • pintati
   مهر 27, 1399 از 9:35 ق.ظ پاسخ

   سیم کارت ترک تلکام ۲۵۰ لیر و در ابتدا ۴ گیگ اینترنت داره که می تونید شارژش کنید

 • Reza
  مهر 27, 1399 از 11:02 ب.ظ پاسخ

  Lotfan gheymat sim kart ham bedid

  • pintati
   مهر 28, 1399 از 9:41 ق.ظ پاسخ

   قیمت سیم کارت اعتباری ترک تلکام ۲۵۰ لیره.

 • سیما روحانی
  مهر 28, 1399 از 11:54 ب.ظ پاسخ

  سلام
  این سیم کارت ترکیه تو ایران هم کار میکنه؟

  • pintati
   مهر 29, 1399 از 9:44 ق.ظ پاسخ

   سلام
   اگر در ترکیه رومینگ سیم کارت را فعال کنید ، می توانید در ایران هم از آن استفاده کنید

 • سهیلا
  مهر 29, 1399 از 1:58 ب.ظ پاسخ

  قیمت سیم کارت ترک تلکام چنده

  • pintati
   مهر 30, 1399 از 9:49 ق.ظ پاسخ

   سیم کارت ترک تلکام اعتباری ۲۵۰ لیره

 • جواد
  آبان 6, 1399 از 1:22 ق.ظ پاسخ

  قیمت سیم کارت ترک تلکام چنده

  • pintati
   آبان 6, 1399 از 10:00 ق.ظ پاسخ

   قیمت سم کارت اعتبار ترک تلکام ۲۵۰ لیر است

 • Aryan
  آبان 17, 1399 از 10:07 ب.ظ پاسخ

  با سلام لطفا قیمت سیمکارت های ترکیه را اگه زحمت نشه به ایمیلم بفرستید تا مشاهده کنم و با شما در تماس باشم

  • pintati
   آبان 18, 1399 از 9:40 ق.ظ پاسخ

   با سلام
   سپاس فراوان از همراهی شما با پین تاتی

   دو نوع سیم کارت داریم

   ۱- اعتباری ترک تلکام
   ۲۰۰ لیر
   در ایران تحویل شما می شود و بعد از اینکه وارد ترکیه شوید و مهر ورود بخوره به پاسپورتتون، پین تاتی براتون فعال می کند.

   ۲- سیم کارت بی نام
   ۳۵۰ لیر
   براتون از استانبول خریداری میشه و حدود دو هفته زمان می برد تا بدستتون برسه و بعد فعال می شود

   با احترام
   پین تاتی

   • Aryan
    آبان 19, 1399 از 2:40 ب.ظ پاسخ

    ممنون

 • Aryan
  آبان 19, 1399 از 2:40 ب.ظ پاسخ

  ممنون

 • Pegah
  آذر 20, 1399 از 9:21 ق.ظ پاسخ

  از سیم کارت اعتباری ترک تلکام در کشورهای دیگه مثل انگلیس هم میشه استفاده کرد؟ طرز فعال کردن رومینگ به چه صورته؟

 • ایمانه
  دی 25, 1399 از 11:22 ق.ظ پاسخ

  سیم کارت ترکیه تو ایران کار میکنه؟

 • فریال
  بهمن 3, 1399 از 0:17 ق.ظ پاسخ

  چجوری میتونیم سیم کارت ترک تلکام رو شارژ کنیم با کارت اعتباری؟

 • سولماز
  بهمن 3, 1399 از 9:42 ب.ظ پاسخ

  سلام
  میشه سیم کارت فقط امکان استفاده از اینترنت داشته باشه یعنی بدون تماس و اس ام اس ؟
  مانند سیم کارت ترک سل

  • pintati
   بهمن 4, 1399 از 10:49 ق.ظ پاسخ

   با سلام

   پین تاتی سیم کارت ترک تلکام دارد که داخل ایران اینترنت آن کار نمی کند.

   با احترام
   پین تاتی

 • امیررضا
  بهمن 4, 1399 از 9:18 ق.ظ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدونم از این سیم کارت ها میشه برای verification (تایید شماره تلفن) تو سایت ها استفاده کرد یا خیر

  • pintati
   بهمن 4, 1399 از 10:33 ق.ظ پاسخ

   با سلام و احترام
   با سیم کارت بی نام می توانید.
   شماره تماس به ایمیل زیر ارسال فرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و راهنماییتون کنند.
   info@pintati.com
   با احترام
   پین تاتی

 • احسان مقدم
  بهمن 5, 1399 از 0:00 ق.ظ پاسخ

  چند روز قبل از سفر باید سیم کارت ترکیه سفارش بدیم

  • pintati
   بهمن 6, 1399 از 9:38 ق.ظ پاسخ

   سیم کارت ترک تلکام اگر تهران باشید ۲ روز قبل ولی اگر سیم کارت بی نام بخواهید حداقل ۱ هفته طول می کشه که از ترکیه به تهران برسه

 • مهدی رضوی
  بهمن 5, 1399 از 4:39 ب.ظ پاسخ

  این سیم کارت ترک تلکام رومیشه در ایران هم استفاده کرد؟

  • pintati
   بهمن 6, 1399 از 9:42 ق.ظ پاسخ

   ترک تلکام رو اگر رومینگ آن فعال شده باشه می توانید در ایران هم استفاده کنید.

 • رها
  بهمن 8, 1399 از 9:36 ق.ظ پاسخ

  سیم کارت ترک تلکام بخرم یا ودافون؟

 • ارسلان
  بهمن 9, 1399 از 6:03 ب.ظ پاسخ

  با سلام لطفا قیمت رو ایمیل کنید. ممنون

  • pintati
   بهمن 11, 1399 از 10:10 ق.ظ پاسخ

   با سلام
   قیمت سیم کارت های ترک تلکام ۲۵۰ لیر می باشد.
   با احترام
   پین تاتی

 • جواد
  بهمن 25, 1399 از 2:48 ب.ظ پاسخ

  سلام میخواستم بدونم بدون پاسپورت سیم کارت میشه خرید؟

  • pintati
   بهمن 26, 1399 از 9:33 ق.ظ پاسخ

   با سلام
   بدون پاسپورت سیم کارت داده نمی شود .حتی اگر سیم کارت اعتباری ترک تلکام بخرید در ایران ، برای فعال شدن آن به عکس پاسپورت احتیاج است.

  • Mahshid kamareh
   اسفند 20, 1399 از 1:05 ق.ظ پاسخ

   میشه لطفا قیمت سیم کارت های ترک تلکام رو برام ایمیل کنید؟
   و اینکه ما به عنوان مسافر چطور از صحت حرف شما اطمینان حاصل کنیم؟
   یعنی آیا مشکلی پیش نمیاد من از ایران سیم کارت بگیرم اونجا استفاده کنم؟
   ممنون میشم پاسخ بدین
   با تشکر

   • pintati
    اسفند 20, 1399 از 10:14 ق.ظ پاسخ

    با سلام

    سیم کارت های ترک تلکام (اعتبار ۳ ماه) ۲۵۰ لیر است.
    شرکت هم تهران هست و هم استانبول .
    مشکلی پیش نمیاد .می تونید از پین تاتی سیم کارت و بخرید و تحویل بگیرید. کپی پاسپورت را برای ما واتس اپ می کنید . بعد از وررو به استانبول سیم کارت شما فعال می شود.
    برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید یا به ایمیل زیر شماره تماس خود را ارسال فرمایید تا کارشناس ما با شما تماس بگیرند.
    تلفن :982122224948+
    تماس با واتس اپ: 989030168831+
    ایمیل :info@pintati.com

    با احترام
    پین‌تاتی

 • Mahshid kamareh
  اسفند 20, 1399 از 1:05 ق.ظ پاسخ

  میشه لطفا قیمت سیم کارت های ترک تلکام رو برام ایمیل کنید؟
  و اینکه ما به عنوان مسافر چطور از صحت حرف شما اطمینان حاصل کنیم؟
  یعنی آیا مشکلی پیش نمیاد من از ایران سیم کارت بگیرم اونجا استفاده کنم؟
  ممنون میشم پاسخ بدین
  با تشکر

 • علی
  فروردین 14, 1400 از 9:32 ق.ظ پاسخ

  سلام لطفا هزینه ی سیم کارت را برای بنده هم بفرستید

  • pintati
   فروردین 14, 1400 از 10:07 ق.ظ پاسخ

   با سلام و احترام
   ما فقط سیم کارت ترک تلکام موجود داریم که به صورت توریستی هست فقط سه ماه اعتبار داره، قیمتش 250 لیر هست با پست خدمتون ارسال میشه و حداکثر 48 ساعته میرسه، این سیم کارت به نام خود شما ثبت میشه و نیاز هست اسکن کارت ملی و پاسپورتتون رو برای ما ارسال کنید و با ورودتون به خاک ترکیه و خوردن مهر توی پاسپورتتون فعال میشه و امکان فعال کردنش در ایران و بدون ورود شما به ترکیه وجود ندارد.

 • سینا
  شهریور 1, 1400 از 11:37 ب.ظ پاسخ

  ببخشید در ترکیه از واتس اپ که شماره ایرانه میشه استفاده کرد؟

  • pintati
   شهریور 2, 1400 از 9:49 ق.ظ پاسخ

   با سلام و احترام
   مشکلی نداره فقط کافیه اینترنت داشته باشید

 • افشین
  شهریور 13, 1400 از 3:52 ب.ظ پاسخ

  درود من سیم کارت ترک سر دارم که اعتباری چون اقامت ندارم اگه آن را شارژ کنم بعد از سه ماه غیرفعال نمیشه یا بازم غیرفعال میشه چون اقامت ندارم لطفاً پاسخ دهید

  • pintati
   شهریور 14, 1400 از 9:52 ق.ظ پاسخ

   درود
   وقتی کسی اقامت نداره و سیم کارت با پاسپورت ثبت میشه نوع سیم کارت توریستی میشه که از روزی سیم کارت رو خریدن در نمایندگی ها و فعال کردن نهایتا شش ماه کار میکنه و‌ بعدش میسوزه… فرقی هم نداره شارژ بشه یا نشه

   • افشین
    شهریور 14, 1400 از 11:38 ق.ظ پاسخ

    شش ماهه یا یه ماه ترک سل؟

   • افشین
    شهریور 14, 1400 از 11:39 ق.ظ پاسخ

    شش ماهه یا سه ماه ترک سل؟

 • بردیا
  آبان 29, 1400 از 6:54 ب.ظ پاسخ

  من بم زندگی می کنم و می خوام شماره ترکی بگیرم شما الان از کجا شماره ترکی دارین خودتون شماره تون ترکی هستش تو سایت خودت گذاشتی